Pozor, toto mléko propaguje homosexualitu!

06.11. - Co se děje

mliko

Nevinný obrázek na obalech mléčných výrobků je homosexuální propagandou. Tvrdí to silné anti-gay skupiny konzervativců v Rusku. 

Jestli jste to netušili, tak i nákupem "špatného" jogurtu nebo třeba krabice mléka můžete financovat homosexuální propagandu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? V Rusku je tohle realita. 

Více: Nahotou proti útlaku gayů v Rusku 

Posledním terčem ruských ultra-konzervativních skupin se staly mléčné výrobky prodávané pod značkou "Veselý mlékař" a zejména barevná duha nad kreslenou postavičkou usměvavého mlékaře. "Tyto produkty jsou mi už dlouho trnem v oku," cituje Anatolije Artyucha, představitele Lidové rady, německý týdeník Der Spiegel. Právě tato organizace se v zemi stala samozvanou morální policií, která tvrdě bojuje s přítomností gayů a leseb ve společnosti. 

Podle Artyucha není duha vůbec nevinná, právě naopak. "Je to globální symbol hnutí sodomitů," myslí si aktivista. Lidová rada má proto v plánu obcházet obchody s letáky, které budou spotřebitele informovat o tom, že nákupem těchto mléčných výrobků "financovali homosexuální propagandu". 

Více: Za propagaci "homosexualismu" do vězení 

Podle týdeníku Der Spiegel je tento bizarní spor důkazem nepřátelské společenské atmosféry v Rusku. Podle nedávného průzkumu agentury Levada má negativní postoj vůči gayům a lesbám 62% ruského obyvatelstva. Pouhé 1% populace je ochotno je respektovat. Horší než homosexualita je v očích ruské společnosti jen sebevražda a opuštění vlastních dětí. 

V ruském tisku se také běžně objevují inzeráty, které požadují, aby uchazeči o práci byli "tradiční orientace", což je obvyklé označení heterosexuality. Homosexuálové se tak podle komentáře liberálních novin Moscow Times jsou v zemi "noví židé".

Běžné jsou násilné útoky vůči gayů a leseb. Pride pravidelně končí zákazy ze strany úřadů a šikanou policie. Za "propagaci homosexualismu" nezletilým navíc hrozí finanční pokuta i vězení. Žalobě čelí dokonce i Madonna kvůli svému koncertu v Petrohradě, protože měla během něj "propagovat sodomii, lesbismus, bisexualitu a trans-genderismus mezi nezletilými", protože požadovala "lásku, respekt a toleranci" pro gaye a lesby.  

vesely mlekar

rusko prava

0

Autor

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím