Lukáš Rejmon: Zemanovi dávám šanci

14.03. - Co se děje

rejmon man

Lukáše Rejmona, jednu z nejvýraznějších českých gay celebrit, není třeba představovat. Bulvární média ho pravidelně označují za provokatéra a spojují jej s Ivetou Bartošovou, které dělal asistenta. Lukáš se ovšem momentálně zcela naplno věnuje své nové práci. Z klubu Friends přestoupil do nedávno zrekonstruovaného gay klubu Escape, kde je jeho hlavní náplní pořádání opulentních párty.

„Hlavním důvodem k nástupu do klubu Escape je finanční zázemí, kterým podnik disponuje,“ říká Lukáš a dodává, že zahraniční investor zajišťuje dostatečné prostředky na náročné večírky. Lukášovou snahou je organizovat takové akce, které mohou směle konkurovat zahraničním gay party na vysoké úrovni. Jeho prvním počinem v novém prostředí byla Vogue party, jež se setkala s velkým ohlasem. Následovala ji pak například ještě exkluzivní Möet párty na začátku března.

Více: Královna Alžběta podpoří práva gayů

Na otázku, zda se mu daří skloubit pracovní a osobní život, reaguje tak, že by se rád usadil. „Já jsem byl vždy tak trochu „rajda“, ale do budoucna bych si chtěl vybudovat stálý vztah.“ Vysvětluje, že se nejprve zaměří na kariéru a až bude mít stabilní zázemí, obrátí se zpět ke vztahům, na které je prý zatím čas. „Velký pracovní nápor mi navíc blokuje možnost někoho najít a zamilovat se, což právě teď potřebuji. Protože já když se zamiluji, práce jde stranou,“ přiznává Lukáš.

Více: LUI PERSONA: Harvey Milk

Kromě osobního a pracovního života se vyjádřil i k nástupu Miloše Zemana do funkce prezidenta. „Musím říct, že jsem s výsledkem voleb celkem spokojený. Navíc je třeba dát novému prezidentovi šanci ukázat, co v něm je,“ komentuje Lukáš Rejmon aktuální politické dění v České republice a připomíná, že právě Miloš Zeman se například v minulosti na rozdíl od Václava Klause kladně stavěl k registrovanému partnerství.

Více o vztahu prezidentských kandidátů k LGBTIQ minoritě zde.

rejmon 1

rejmon 2

0
Ondřej Josef Kubáček

Autor

Ondřej Josef Kubáček

Ondřej Josef Kubáček je na první pohled trochu upjatý snob. Pod povrchem je ale pravda trochu jiná. Ve skutečnosti se na svět dívá svobodomyslným pohledem, špatný vkus ovšem nepromíjí. Ideálně strávený čas je pro něj odpolední čaj a čerstvá várka drbů nebo novinek ze světa britské královské rodiny. Mezi jeho záliby patří také kultura a design. 

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím