Fashion vydání LUI: Průvodce světem pánské módy pro moderního muže

30.09. - Co se děje

   LUI Main

Na začátku října vyšlo první vydání LUI, které je celé zaměřené na pánskou módu. Čtenáři v něm najdou novinky týkající se módy pro muže, aktuální módní trendy, zajímavé tipy a doporučení, styl a další informace ze světa módy, který je napříč českými médii vcelku zanedbáván.  

Přitom je u nás stále více mužů, kteří se o módu a styl zajímají, denně hledají inspiraci nejen v ulicích, ale také na internetu a nebojí se experimentovat. Jako společnost jsme se tedy snad již nadobro zbavili představy o tom, že správný chlap by se měl jakékoliv kosmetice vyhýbat a nosit výhradně špinavé oblečení, které jen stvrzuje jeho dominantní sociální status. 

Praha je jednoznačně jednou z nejrychleji se vyvíjejících světových metropolí módy a zájem českých mužů o tuto oblast je toho důkazem. Vydání publikace, která bude sloužit jako průvodce světem stylu a kreativity, bylo jasným vyústěním naší snahy zaměřit se na moderní muže. Na muže, kteří jsou sebevědomí, mají styl, starají se o svůj vzhled, vědí, co chtějí, rádi cestují, mají rádi dobré jídlo a svou sexualitu nechápou jako definici sebe sama. 

Fashion edice LUI vychází 7.10. a na stáncích je k dostání za 45 Kč. Přesný seznam míst, kde je LUI k dostání, je k nalezení zde.

 LUI 09-10 Cover

 

PŘEDPLATNÉ

Predplatne

LUI 01

LUI 02

LUI 03

LUI 04

LUI 04

LUI 05

LUI 06

LUI 07

LUI 08

 

0

Autor

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím