COVER BOY: Tomáš Dumbrovský: Jak to má s orientací?

10.10. - Co se děje

tomas

Prolétlo vám při pohledu na titulní stranu LUI hlavou, že byste si onoho atraktivního mladíka přáli poznat blíže? Nyní máte jedinečnou příležitost. Vyzpovídali jsme pro vás Tomáše Dumbrovského, třiadvacetiletého studenta právnické fakulty, který se příležitostně věnuje modelingu. Sexy rodák z Brna se v interview mimo jiné podělil o své dojmy ze spolupráce s LUI, která byla jeho premiérovou zkušeností s pózováním na obálce magazínu.

 


Pro nejnovější fashion vydání LUI jste se fotil v pánských sukních. Měl byste odvahu si takovou módu obléct i na ulici?


Odvahu bych určitě měl, protože na pánských sukních nevidím nic špatného a například ve Skotsku, jak asi každý ví, je kilt součástí tradičního mužského kroje.

Jaké to je stát před objektivem Roberta Vana, který fotil sukňový editorial i titulní stranu magazínu?

Fotit s Robertem je něco úžasného a moc příjemného, protože Robert je velký profesionál a hlavně je to strašně sympatický a milý člověk, se kterým je radost fotit. Tímto ho také pozdravuji.

LUI Skirts2
Foto: Robert Vano

Více: Podvazky, vějíře sukně. I to je pánská móda!

Jaký módní styl rád nosíte vy osobně?

Rád nosím to, v čem se cítím pohodlně a příjemně. Nemám nějaký vyhraněný styl. Rád střídám elegantní styl - košile, sako, polobotky - se stylem sportovním - džíny, tričko, tenisky. Vždycky záleží hlavně na tom, jak se v daný den cítím.

Kdo vás přivedl k modelingu?

K modelingu mě přivedla moje mamka, protože mi jednoho dne řekla, jestli bych to nechtěl zkusit. A já jsem si po chvíli přemýšlení řekl: “Můžeš litovat jen toho, co jsi nezkusil.“ Za pár dní jsem se podíval na internet, jak to v modelingu chodí, jaké jsou modelingové agentury, castingy… Jednoduše jsem sháněl co nejvíce informací. Shodou náhod jsem poté začal spolupracovat s jednou modelingovou agenturou a začalo mě to strašně bavit.
 
Máte nějaký sen, který byste si ve sféře modelingu rád splnil?

Sen mám, ale ten si nechám pro sebe. (smích)

LUI Skirts3
Foto: Robert Vano

Více: Fashion vydání LUI: Průvodce světem pánské módy pro moderního muže

Nebál jste se, že si vás díky pózování pro LUI spousta lidí zaškatulkuje jako gaye?

Vůbec ne. To, že nafotím editorial pro pánský časopis, ještě neznamená, že jsem automaticky gay. Jsem heterosexuál a neznám modela, který by byl gay a živil se modelingem.

Jak se – jakožto heterosexuál a budoucí právník - stavíte k instituci gay manželství?

Na gay manželství mám pozitivní názor. Myslím si, že tak, jako heterosexuálové mají právo na vstoupení do svazku manželského, tak i homosexuálové by na to měli mít právo, protože, když je láska pravá, tak na pohlaví nezáleží.

LUI Skirts

LUI Skirts7

LUI Skirts4
Foto: Robert Vano

 

 

 

0
Veronika Bartošová

Autor

Veronika Bartošová

Ani Panna, ani Lev; ani lesba, ani heteračka; ani vanilka, ani pistácie. Veronika se královsky baví starostmi všech, kdo se ji snaží někam zaškatulkovat, úspěšnost totiž bývá podobná jako u házení luštěnin na zeď. Nade vše miluje experimentování, sebeironii a lidi s otevřenou myslí.   

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím