Tom Daley a Dustin Lance Black poprvé veřejně spolu!

07.01. - Co se děje

Tom main

To, co se kuloáry pouze proslýchalo (byť velmi hlasitě), je nyní oficiálně potvrzeno. Instagram ovládla fotografie Toma Daleyho a Dustina Lance Blacka při společné večeři v Londýně. Jedná se o jejich první společnou fotografii, která se jejich vlastními silami dostala do médií. 

Na konci roku 2013 se v médiích objevilo hned několik spekulací, jejich hlavním předmětem byl vztah nedávno vyoutovaného olympionika Toma Daleyho se scénáristou Dustinem Lancem Blackem. Vztah byl často citován, přestože neexistovala jediná potvrzující zpráva. To se pár rozhodl změnit v minulém týdnu. Na Tomově profilu na Instagramu se objevila fotografie páru během společné večeře v britské metropoli, po které následovala návštěva tamějšího gay klubu G-A-Y, kde měl Tom zhodnotit vystoupení finalisty soutěže X Factor, Luka Frienda a zároveň sám vystupovat.

Více: Žijí šťastně až do smrti? Vztahy slavných gayů.

“Tom se často s někým fotil. Během noci trochu pracoval a bavil se s lidmi. Strávil také nějaký čas s Dustinem a přáteli.” Sdělil deníku The Mirror majitel klubu, Jeremy Joseph, který později dodal, že pár vypadal opravdu velmi zamilovaně. “Znáte to, jak vypadají dva lidé, kteří se sobě podívají do očí, jako by nikdo jiný kolem nich nebyl? Můžete jim tu blízkost vidět na očích. Jsou pak spolu naprosto přirození a očividně zamilovaní.” Dodal Joseph.

Více: 5 hrdinů, kteří se v průběhu 2013 zasadili o gay práva.

Tomův coming out je jedním z nejvýraznějších roku 2013. V pětiminutovém videu se rozpovídal o svém soukromí, což mělo být úplně poprvé. Ve videu se dále zmiňuje o svých dřívějších vztazích se ženami, na které navazuje nynější vztah s mužem. To, co je na Tomově videu nejzajímavější, je fakt, že sám sebe neoznačil za homosexuála, ani za nic jiného. Očividně nemá potřebu sám sebe nijak označkovávat, je prostě jen tím, kým je. A jak by řekl J. Werich: “Když už člověk jednou je…”

 

Pár během romantické večeře v londýnské restauraci...

Tom Daley

Foto: Instagram Toma

 

Jedna z prvních společných paparazzi fotek

Tom 1 eonline.com

Foto: eonline.com

 

 

0

Autor

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím