Nové video Lady Gaga k singlu Do What You Want opět pozdrženo! Na vině je prý prodělečné album ARTPOP.

08.01. - Co se děje

Gaga main

Lady Gaga zjevně nepotěšila miliony svých fanoušků, jimž musela oznámit další pozdržení vydání nejnovějšího videoklipu k písni Do What You Want, která je součástí alba ARTPOP. Dle jejích slov je pozdržení vinou špatného vedení týmu lidí kolem zpěvačky samotné. 

“Je opět zpožděné, protože stejně jako u videoklipu k songu Applause, jsem dostala jenom týden, abych si klip vymyslela a natočila.” Vysvětlila sedmadvacetiletá zpěvačka. “Je to pro mě naprosto zničující, každý moment svého života věnuji kreativním nápadům pro vás. Všechna má nejúspěšnější videa byla plánována během nějaké doby, kdy jsem byla odpočatá a měla jsem dostatek prostoru pro kreativitu.”

Jak to tak už bývá, i v tomto případě je nutné najít viníka. “Ti, kteří mě zradili, naprosto nezvládli organizovat můj čas a zdraví a nechali mě samotnou ztratit kontrolu nad problémy, které se objevily jako výsledek. Miliony dolarů nejsou dost pro tyto lidi. Chtějí miliardy. Pak chtějí triliony. Pro některé lidi jsem nebyla dostatečná. Chtěli víc.”

Více: RECENZE: Můj ARTPOP může být cokoli, vzkazuje Lady Gaga

Zmíněné miliony dolarů, které Gaga uvedla ve spojitosti s albem ARTPOP, představují její nejnižší zisky od počátku kariéry. Třetího studiového alba ARTPOP se prodalo “pouze” 258 000 kopií během prvního týdne, což je v porovnání s 1,1 miliony kusů alba Born This Way její zatím nejnižší výsledek. Mnozí hudební kritici označují ARTPOP za propadák, hudebním světem se šíří fámy o ztrátě několika milionů dolarů, která zasáhla hudební vydavatelství Interscope, pod jehož labelem Gaga album vydala. 

Více: TOP 5 hudebních alb roku 2013

Navzdory nepříliš příznivým zprávám o prodeji nového alba Gaga neztrácí nadšení. Nechala se slyšet, že až teprve nadcházející měsíce budou pro album zlomové. “Ti, kdož se o ARTPOP nezajímali, jsou už pryč a sny, o kterých jsem snila, se nyní mohou uskutečnit.” Dodává ke znovuzrození alba Gaga. Doposud se ven dostalo jen jedno video, a sice k singlu Applause. “Vždycky zde budou vzestupy a pády.” Nevzdává se Gaga.

Gaga 2 spin.com

Foto: Spin.com

0

Autor

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím