Ruben Cortada, jeden z nejvíce sexy mužů světa, se svlékl pro pánský magazín!

08.01. - Co se děje

Ruben 1

Je pravidelně obsazován do žebříčků nejpřitažlivějších mužů světa, kde se umisťuje v první desítce. Na svém kontě má nesčetně reklamních kampaní stejně jako módních přehlídek. Mimo svět módy jej často můžeme spatřit také na stránkách barevných magazínů, na kterých odhaluje své dokonalé tělo. Jedním takovým focením je sexy letní fotosérie pro pánský magazín Details, kterou má v režii prestižní fotograf Matthias Vriens McGrath.

Ruben se narodil v roce 1985 v kubánské Havaně. Před tím, než byl objeven pracovníkem kubánského módního domu  La Maison, studoval Ruben střední školu se zaměřením na IT technologie. Ve volném čase rád hrál tenis, věnoval se i jiným sportům, které se postupem času staly jeho hlavním nástrojem pro vybroušené tělo. Ve třetím ročníku se poprvé dostal do světa modelingu, který se stal jeho hřištěm. Téměř okamžitě se dokázal katapultovat do světa vysoké módy, který jej dnes rozeznává díky jeho podmanivým zeleným očím. První velkou zakázkou byla reklamní kampaň pro značku GUESS.

Více: FOTO: Sexy muži se svlékli na podporu boje s HIV/ AIDS

 

Ruben Cortada pro pánský magazín Details

Ruben D1

Ruben D2

Ruben D3

Ruben D4

Ruben D5

Ruben D6

Ruben D7

Foto: Matthias Vriens McGrath

 

Rubenova modelingová kariéra zachycená optikou několika fotografů...

Ruben 2

Ruben 3

Ruben 4

Ruben 5

Ruben 8

Ruben 9

Foto: Tumblr.com

0

Autor

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím