Array ( [0] => YouTube )

Gay ikona a zpěvačka 80.let Sandra otevřela v Praze nový klub!

09.01. - Co se děje

 foto-report20sandra-mh1

Úterního večera se Praha otřásla v základech a vrátila se v čase do let osmdesátých! Na slavnostní opening Café 80's totiž přiletěla německá zpěvačka Sandra, která prodala v roce 1988 spolu s Kim Wilde nejvíce hudebních nosičů po celé Evropě. Vypadá Sandra stejně jako v dobách své největší slávy? A proč se po svém hudebním vystoupení pro uzavřenou společnost vytratila jak pára nad hrncem?

Zazněly největší hity jako Maria Magdalena, Evelasting Love nebo In The Heat Of The Night. Sandra nás opět přesvědčila o tom, že do starého železa jako automobily z 80. let ještě nepatří a že má své pověstné zlato stále v hrdle. Sedm let úspěšně abstinuje, sem tam si dá skleničku šampaňského, aby si nepoškozovala hlasivky.

foto-report20sandra-mh2

Foto: Markéta Hanzlíková

Více: Sex ve městě opět na scéně? Podle hlavních představitelek ano!

Co ale Sandru přimělo k tak brzkému odchodu z akce? Majitelé Café 80's vlastní i restauraci La Casa Argentina, kam Sandru pozvali na oběd a ta se tam nacpala mořskými plody, které jí příliš nesedly. Po vystoupení a slavnostním rozkrojení dortu po boku s Daliborem Jandou a Michalem Davidem se zavřela na patnáct minut na dámských toaletách a se slovy že jí není dobře následně odjela i s manželem Olafem do Grand Hotelu naproti Staroměstskému orloji, kde byla ubytovaná.

Ani následující den nebyla Sandra příliš nakloněna k focení, osobně jsme se potkali při nákupech v pražské ulici Na Příkopě, prohodili pár slov, ale zpěvačku hitu Hi, Hi, Hi spíše uchvátily lednové slevy.

Více: Ricky Martin se rozešel s přítelem a chystá duet s Jennifer Lopez!

A protože byla 80.léta (v zahraničí) nakloněna homosexualitě a jejímu výkvětu, je i bezpochyby Café 80's v pražské ulici V Kolkovně označen jako gay friendly podnik, do kterého se rozhodně nemusíte stydět přijít se svým boyfriendem ruku v ruce a za outfit ve stylu 80's dostáváte velké plus. V příjemné atmosféře podniku se rozhodně budete cítit jako některá z popových hvězd éry 80's.

„Jsme podnik, který v Praze chyběl a zdaleka není určen jen pro generaci, která v osmdesátých letech vyrůstala. Časy šílené módy, nových trendů, prvních počítačů, videoklipů a dodnes oblíbených hitů, si může přijít připomenout, nebo prostě jen užít naprosto kdokoliv,“ říká manažer Café 80’s Martin Kazbunda.

Úvodní foto poskytla Markéta Hanzlíková.

Sandra a její manžel Olaf Menges  IMG 3590

Sandra a její manžel Olaf Menges, Foto: Jan Hájek

Sandra před Cafe 80s  IMG 3375

Sandra před podnikem Cafe 80, V Kolkovně 6, Praha 1, Foto: Jan Hájek

Sandra přijela do Prahy otevřít club Café 80s IMG 3568

V outfitu ala odvážná školačka přišla na natáčení pro televizi, Foto: Jan Hájek

Sandra zpívala naprosto dokonale bez jediné chyby IMG 4916

Foto: Jan Hájek

0

Autor

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím