Richard Krajčo nahý a se sixpackem!

04.03. - Co se děje

richard main

Richard Krajčo a kapela Kryštof se nedávno vydali na tour po našich vlastech českých. A během takového turné může dojít ke všemu možnému, třeba k tomu, že si Richard Krajčo sedne zcela nahý ke klavíru a spustí!

Tábor, České Budějovice, Sušice, Kolín, Ostrava, Šumperk, Zlín, Brno... Zastávek turné kapely Kryštof je skutečně mnoho a není snad trošku většího města, kam se skupina nepodívá. Pokud byste si chtěli ale Kryštof jít poslechnout, pak budete mít smůlu - celé turné je totiž vyprodané. Nejbližší volný koncert by pak měla kapela odehrát až v červnu na festivalu v Třeboni.

Turné je velmi náročné a Kryštof odehraje hned několik koncertů v různých městech, není se tak čemu divit, že se Richardovy hlasivky jaksi roznemohly a vypověděly službu, takže koncert v Třebíči musel být zrušen. Fanoušci se tak mohou mezitím pokochat pohledem na Richarda, jak se zcela nahý (tedy vlastně v ponožkách) rozezpívává u klavíru, což vypadá vážně romanticky.

Na fotce není moc vidět Richardovo břicho, které ale také přitahuje pozornost, protože Richard evidentně cvičí. Pravda, figurína s Richardovou hlavou a křídly, kterou si vystavili v jednom ostravském klubu a vedle které se Richard žertovně vyfotil, je na tom o něco lépe, ale s troškou snahy ji může oblíbený zpěvák hravě dohnat!

richard2

richard

Foto: Facebook

 

 

0

Autor

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím