Array ( [0] => YouTube )

Soutěž Mr. Gay Europe je v plném proudu a náš Michal Klapetek si zatím vede výborně! V talentové soutěži se probojoval mezi 6 nejlepších, kteří vystoupí na finálovém večeru v Bregenz

11.06. - Co se děje

Devátý ročník soutěže Mr. Gay Europe je v plném proudu a náš zástupce, Michal Klapetek, si zatím vede výborně! V pondělí se totiž konala talentová soutěž a Michal se probojoval mezi šest nejúspěšnějších (spolu s Rakouskem, Bulharskem, Švédskem, Velkou Británií a Polskem), kteří svůj talent předvedou na finálovém večeru, který se koná 15. června v městě Bregenz u Bodamského jezera.

Letošního ročníku se účastní celkem 16 delegátů z celé Evropy, kteří sbírají hlasy od fanoušků na stránkách MGE. Pro Michala Klapeteka můžete volit na těchto stránkách. Až do soboty mu můžete poslat každý den jeden hlas.

Pondělní talentové soutěži předcházela víkendová procházka po vídeňských památkách. Z těchto dvou dnů bylo natočeno krátké video, ze kterého je vidět, že si chlapci svůj pobyt opravdu užívají. Můžete se na něj podívat níže.

Pro více fotek klikněte ZDE.

Foto: Mr. Gay Europe, Text: Pavel Vacek

0
Pavel Vacek

Autor

Pavel Vacek

Sršící energií jako atomová elektrárna, Pavel je muž mnoha tváří. Na tanečním parketě vás uhrane svými pohyby a v běžném životě pak okouzlí andělským úsměvem a empatickou osobností. Jakkoliv se může na první pohled zdát, že je bohém a tanečník vznášející se na obláčku, uvnitř je to citlivý a inteligentní mladý muž, který ví, co od života chce a co může nabídnout.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím