Array ( [0] => YouTube )

ROZHOVOR: Michal Klapetek vypráví o svých dojmech ze soutěže Mr. Gay Europe. Žádný odpočinek, málo jídla a těžká buzerace, jak na táboře. Přesto si však svůj pobyt v Rakousku dost užil

20.06. - Co se děje

Devátý ročník soutěže Mr. Gay Europe je u konce a titul nejkrásnějšího gaye v Evropě poprvé v historii putuje do Skandinávie - hlavním vítězem soutěže se stal Švéd Jack Johansson. Jack byl silným soupeřem hned od začátku a celou dobu byl i jeden z hlavních favoritů do velkého finále. Soutěž se skládala z celkem 12 různých disciplín, které probíhaly během celého týdne konání akce, přičemž každá disciplína měla pro konečný výsledek různou váhu.

Náš Michal Klapetek nejvíce zabodoval v promenádě v plavkách, kde se umístil na druhém místě, spolu s finalistou z Velké Británie. O pěti nejlepších finalistech v každé kategorii se můžete dočíst na oficiálních stránkách Mr. Gay Europe.

Michal se domů vrátil toto pondělí a podle jeho slov se dodnes cítí unavený a nevyspalý. Byl to asi dost záhul... My jsme se ho proto zeptali, jaké byly jeho dojmy ze soutěže, jak byl spokojený s výsledky a celkovou organizací soutěže.


Ahoj, tak už jsi zpět doma? Jaké máš pocity ze soutěže?

Ahoj. Ano, už jsem doma. A mé pocity? Nežiju minulostí, takže už ani nevím. Byly věci, co byly fajn a byly věci, co ne.. A těch bylo více.

Jak to? Vypadalo vše tak super na fotkách a videu.

Vše bylo vytvořené uměle pro media. Byli jsme všichni hodně unavení a neměli jsme žádný volný čas. Pořád jak stádo ovcí, ale já nejsem skupina. Klukům to taky vadilo. Nabitá byla minuta po minutě a raději bychom dali přednost spánku. Ale nemohli jsme. Měli jsme těžkou buzeraci, jak na táboře. A s jídlem šetřili, aby jsme na fotkách nebyli nafouklí a na přehlídkách taky. Ještě teď jsem unavený a nevyspalý. Na mole jsme se všichni motali a měli pocit, že sebou sekneme. Spousta kluků měla problém s oblíkáním a já taky. Byli jsme seřvaní za to, že jdeme ven v žabkách a nátělníku atd. Jsou to maličkosti, ale nejsme děti.

Bylo teda pro Tebe na soutěži něco pozitivního?

Měl jsem rád Dietera a choreografku, ti byli super. Starali se o ná, hlídali nás, komunikovali s každým a říkali, co nás čeká druhý den. Po soutěži jsme stáli v hloučku s klukama a lidi za mnou chodili se fotit, byli milí. A vítězové záviděli, protože, nevím proč, ale všichni chodili jen za mnou, že mi fandili a chtěli, abych vyhrál. Užil jsem si Vídeň, aqua dom a Swarovského. Můj model s kapucí na přehlídce od Marcuse Spatziera bych si nejradši vzal. Jinak jsem tam byl rád s Rakušákem, Bulharem, Francouzem a Dánem. Byla to naše tlupa, se kterou jsme se vzájemně podporovali, nasmáli i pomáhali.

Koho jsi tipoval na vítěze?

Já bych dal na vítěze Stuarta z Anglie.

A teď jsi doma a odpočíváš? Co mám v plánu do budoucna?

Jsem doma i nejsem. Mám nějaké povinnosti, tak s přítelem trošku jezdíme. V úterý mám poslední představení a pak sedm týdnů dovolené. Plány jsou, ale žádná divočina. Ještě uvidím.

Tak moc díky za rozhovor!

Já taky děkuji.

Foto: Facebook, MGE, Text: Pavel Vacek

0
Pavel Vacek

Autor

Pavel Vacek

Sršící energií jako atomová elektrárna, Pavel je muž mnoha tváří. Na tanečním parketě vás uhrane svými pohyby a v běžném životě pak okouzlí andělským úsměvem a empatickou osobností. Jakkoliv se může na první pohled zdát, že je bohém a tanečník vznášející se na obláčku, uvnitř je to citlivý a inteligentní mladý muž, který ví, co od života chce a co může nabídnout.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím