10 nejvíc sexy veganů, nad jejichž figurou vám zůstane stát (nejen) rozum! Nejí maso, ani mléčné produkty, ale přesto jsou samý sval a šlacha.

15.09. - Co se děje

Proteiny, proteiny, proteiny. Není žádným tajemstvím, že pokud lačníte po nárůstu svalové hmoty, budete si muset naložit nejen těžší závaží na benchpress, ale také větší porce bílkovin na talíř. Přesto se najdou kulturisté, sportovci a umělci, kteří se rozhodli ukázat světu, že vyrýsovanou postavou se nemusí pyšnit jen masožravec, ale i vegan. Necháme plně na vašem uvážení, jestli vás živé manifesty veganství – mnohdy rafinovaně oděné do prádla Calvin Klein – inspirují k přechodu na rostlinnou stravu, nebo se vám u nich naopak začnou sbíhat sliny na… ehm, klobásu.

 

1. Marcus Patrick

marcus patrick final

2. Billy Simmonds

Billy Simmonds

3. Zachary Koval

Zachary Koval

4. Jared Leto

Jared leto

5. Frank Medrano

frank medrano scr4

6. Ed Bauer

ed bauer

7. Derek Tresize

Derek Tresize

8. Danny David

Danny David

9. Tim Shieff

tim shieff

10. Milo Ventimiglia

milo-ventimiglia-photoshoot

 

Foto: Homorazzi.com, Facebook.com, Mynewplaidpants.blogspot.com, Cutandjacked.com, Vegan-fighter.com, Naturesfitnessmodel.com, Indefenseofart.com, Mostbeautifulman.com

 

0
Veronika Bartošová

Autor

Veronika Bartošová

Ani Panna, ani Lev; ani lesba, ani heteračka; ani vanilka, ani pistácie. Veronika se královsky baví starostmi všech, kdo se ji snaží někam zaškatulkovat, úspěšnost totiž bývá podobná jako u házení luštěnin na zeď. Nade vše miluje experimentování, sebeironii a lidi s otevřenou myslí.   

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím