3 druhy polibků v gay komunitě: Party kiss s cizincem nebo totální romantika a mnohem víc ve velké sexy FOTOGALERII

10.06. - Co se děje

Polibek má v otázce lásky skutečně výsadní postavení. Je účasten závěru snad každého romantického filmu. Dáváme jím jasně najevo svou blízkost a sounáležitost s osobou, které náš polibek věnujeme. Ne každé políbení však sebou nese jedno a to samé poselství. Jedním můžeme dát najevo absolutní souznění, jiným zase zájem o naši budoucí drahou polovičku, nebo jím prostě jen ocenit sexy vzhled vyhlídnutého krasavce. A s jakými typy polibků se můžete setkat v rámci naší komunity?

Více: Líbejte se, s kým je libo, ovšem buďte hetero. Gay pár byl kvůli polibku vyhozen z klubu!

Party kiss. Asi každý z nás už někdy navštívil nějaký ten gay klub. Přeplněný parket. Všude okolo krasavci, z nichž pár o nás jeví zájem. V návalu emocí podpořených atmosférou místa se občas stane, že se během divokého tance začnete líbat s naprosto neznámým jedincem. Tyto polibky bývají velmi vášnivé a intenzivní. Ovšem buďte si jisti, že k ránu s tím bude definitivní konec. Stejně jako často s klukem, který vám k tomu asistoval.

Romantický polibek. Není možná už divoce vášnivý, stejně nám vyhovuje ze všech nejvíc. V tomto polibku jde totiž více než o pouhou "živočišnost" o pocit sblížení, možná příslibu dlouhodobého spokojeného partnerského vztahu. Dáváme jím jasně najevo své hluboké city. Někdy nám může připadat až moc "cukrkandlový", ale kdo se jednou nechce dočkat dokonalého happy endu?

Více: VIDEO: Nejžhavější filmové polibky všech dob! Filmové trháky i méně známé snímky! Erotické dusno však zaručeno všude!

Trendy kiss. Pokud se chcete s oblibou pohybovat ve světě "stylových" homosexuálů, měli byste se tyto polibky bezpodmínečně naučit. Tyhle pusy můžeme "hodit" na tvář, nebo na rty. Pamatujte, že vždy jen letmo. Nechcete si přeci poškodit perfektně vyladěný outfit, nebo účes. Používáme je zásadně v nejrůznějších trendy kavárnách a restauracích. Výjimečně se jimi častujeme v lehce podnapilém stavu, když už podesáté hrajeme hitovku z osmdesátých let. 

Zdroj: tumblr.com

0
Pavel Kraus

Autor

Pavel Kraus

Pavel se snaží, aby byl jeho život vyrovnaný. Strašně rád tedy vyráží s kamarády na nejrůznější parties, s kamarádkami na nákupy, ale stejně tak ho baví dlouhé debaty nad sklenkou vína s jeho intelektuálními přáteli. Snaží se potkávat co nejvíce lidí, kteří jej inspirují a posouvají dál, aby byl jeho život co možná nejbarevnější. Nejduhovější, chcete-li :D

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím