16 celebrit, které umí stárnout. Které známé osobnosti jsou s přibývajícími lety stále více sexy?

29.12. - Co se děje

Na dnešním trendu neustálé touhy po mladistvém vzhledu a dokonalosti těží kromě kosmetického a módního průmyslu také plastická chirurgie, kde se nejedenkrát ocitlo mnoho známých osobností. Ne všechny celebrity se však snaží za každou cenu vrátit čas. Přirozeně totiž zrají jako víno, které je s přibývajícími lety lepší a lepší. Z dámských řad jsme vybrali známé tváře, a to například od supermodelky Naomi Campbell přes oskarové vítězky Julii Roberts nebo Meryl Streep.

VíceJak se k používání Grindru staví čeští gayové? Honza Doseděl, Lumír Olšovský, Pražská buzna, Filip Jankovič a Pavel Svetlošák se svěřují se svými zkušenostmi s hledáním lásky na této rozšířené aplikaci

Jak se dá ale náš vzhled dlouhodobě ovlivnit? Podle nové studie, zveřejněné na webu WebMD, geny hrají sice významnou roli, pokud jde o náš vzhled v průběhu času, ale tím hlavním původcem vrásek jsou naše každodenní návyky: kouření, stravování nebo opalování. „Prostředí a životní styl, ve kterém žijeme, nám mohou přidat více let, než naše genetické vybavení," říká odborník Bahman Guyuron, lékař a předseda oddělení plastické chirurgie v Univerzitní nemocnici v Clevelandu.

Více: LUI Zima 2015: THE FASHION BOOK! Ucelený průvodce aktuální pánskou módou! Historie, tipy na zajímavé produkty, aktuální kolekce, trendy, reportáž z výroby módy, rozhovory a mnoho dalšího. Nově je LUI na stáncích také v Brně, Ostravě a v Plzni!

Doktor Seth Yellin, plastický chirurg na klinice v Altantě říká: „Genetika je jedním z hlavních faktorů, pokud jde o stárnutí. Každý z nás má ale příležitost kontrolovat to, jak bude vypadat ve svých 45, 55 a 65 letech. Pokud budete správně jíst, udržovat si správný body mass index (BMI), nekouřit, používat krém s ochranným faktorem a budete se udržovat v dobré kondici, pak budete vypadat mnohem lépe, než při osvojení si špatných návyků během života."

Rad a kouzel nad tím, jak se udržet ve formě a vypadat mladě a svěže je nespočet. Někteří mají ale to štěstí, že se obejdou bez veškerých plastických úprav, a co víc: ani nějak zvlášť zdravě nežijí a nežili. Když byli mladší, nevypadali sice jako z přehlídkových mol, ale postupem času vyrostli na stará kolena do krásy. Inu, asi nějaká ta rovnováha na světě existuje.

Zdroj: cpzp, harpersbazaar, goodhousekeeping, yahoo

0
Michael Kulkus

Autor

Michael Kulkus

Pendlující mezi dvěma největšími českými metropolemi, mezi dobrými a horšími dny, mezi školou a zaměstnáním. Padá do více paralelních světů, pravidelně zasněn přejíždí tramvajové zastávky. Zajímá se o módu, jeho šatník odráží jeho život. Najdeme v něm chaos všeho, co nám současná móda nabízí - obléká se tedy podle nálady. Jednou seriózní, jednou teenager, jednou introvert, jednou extrovert.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím