My Life, My Choice Project: Ukažte nám, v čem jste jedineční

16.09. - Co se děje

Main photoSvět není černobílý, ale plný barev a my je chceme ukázat v našem projektu My Life, My Choice. Zapojit se mohou opravdu všichni, stačí jen poslat svou fotografii. 

Jsme hrdí na to, že máme čtenáře různého pohlaví, sexuální orientace, věku i životního stylu. Baví nás poznávat svět okolo ve všech jeho odstínech. Proto jsme spustili projekt My Life, My Choice, který má za cíl ukázat, že na tom být jiný není nic špatného. Právě naopak. 

Více: My Life, My Choice Project - zapoj se i ty

Přesto se stále mnozí potýkají s omezováním této svobodné volby. Mezi lidi, kteří nás svými vlastními představami o nás samotných limitují, patří často přátelé, kolegové v práci, ale i příbuzní. Každý z nás právo rozhodnout se o podobě svého života na základě svých vlastních přesvědčení… Proto chceme  mezi lidmi rozšířit jednoduché poselství: 

Na tom, kým jsi, je vše v naprostém pořádku a tvůj život je jen tvá volba. Žij ji pro sebe a podle sebe.


Jak se můžeš zapojit? 

Pořiď fotografii sebe sama, která nejlépe vystihuje, kým doopravdy jsi. Pokud ti k tomu nestačí obrazové vyjádření, použij papír a fix (silný, ať je to čitelné) a popiš svou volbu slovy. Na fotce může být opravdu cokoliv a můžeš na ní být sám, s přáteli, životním partnerem, partnerkou, svým mazlíčkem... Klidně můžeš poslat i nějakou svou starší fotku, pokud máš pocit, že vystihuje tvůj život. 

Hledáš inspiraci? Takhle vypadá volba nás v redakci: 

JakubJakub Starý, šéfredaktor LUI magazín

pride lidaLída Hamplová, šéfredaktorka lui-magazine.cz

Fotografii nám pošli na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a připoj své jméno, věk, povolání a pokud chceš, i svou sexuální orientaci. Došlé fotografie budeme zveřejňovat na našem profilu na Facebooku a ty, které obdrží nejvíce lajků, získávají hodnotné výhry:

Grafika článek

0
Redakce

Autor

Redakce

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím