Honza Musil: Na klasické chození nejsem

25.10. - Kultura

185274 10151083150298295_589505452_n

Se svým štěstím se rozhodně netají. Žije s osmnáctiletým Patrikem a pro oba to byla láska na první pohled. Věkový rozdíl vidí jen jako číslo.

Foto: Honza Musil & Patrik Pumr, Robert Vano

O svém soukromí mluví Honza Musil naprosto otevřeně, jen odmítá říkat, že s někým chodí. „Ten kdo mě zná ví, že s nikým nechodím, ale žiju. Chodím ven na procházku s pejskama, ale u chlapů to mám jinak. Buď to klapne a je to společný život nebo to je poznávání, které se ve vztah nepromění. Ale to vím téměř okamžitě. Takže na klasické chození mne člověk neužije,“ popisuje.

Více: Renato Salerno: Chci svůj televizní pořad

Svůj život spojil s osmnáctiletým Patrikem Pumrem, což pro oba byla „okamžitá láska na první pohled“. „Poznali jsme se na jedné akci a začali si psát. Později jsme se setkali osobně sami dva a už při čekání na vlak, kterým přijížděl jsem věděl, že jsem zamilovaný. Zamilovanost se proměnila v lásku a věřím, že nejen mně, ale i Patrikovi je hezky,“ vypráví spokojeně.

Patrik je ale mladší než Honzovy dcery, což se může zdát neobvyklé. „Samozřejmě jsem měl v hlavě zmatek, protože Patrik je mladší než moje dcery, ale kdo Patrika poznal, ví, že jeho věk je jen číslovka a náš rozdíl bych označil stejně. Buď si dva “sednou” nebo to nefunguje. Rozhodně to ale není o věku,“ říká rozhodně.

Podle něj nikdo předem neví, kam se bude vztah dvou lidí vyvíjet a jak dlouho bude trvat. Oba ale věří, že právě ten jejich vydrží dlouho. „Moje nejbližší okolí Patrika přijalo jako člena rodiny a u něj doma je to vůči mně stejné. To je pro nás to podstatné a zbytek neřešíme. Pokud má někdo problém, je to jeho osobní boj,“ dodává.

Více: Tomáš Kuťák: Teď se rozhlížím, co se sebou 

Nedávno se Honza Musil rozhodl opustit moderování na České televizi, přesto netrpí nedostatkem práce. „Moderuji akce po celé republice a je mi jedno jestli je to vernisáž, módní show, koncert, křest nebo něco ryze komerčního. Moje práce mě baví,“ popisuje. Pořady Dobré ráno a Živě opustil po dvou letech s tím, že už nechtěl dojíždět a střídat tak dva domovy. „Nové projekty se rýsují, ale dnes je to běh na dlouhou trať pokud chceš dělat na projektu, který dává nějaký smysl. Ale bez televize rozhodně nebudu,“ říká nadějně.

Svůj volný čas věnuje domovu a zahradě. „Do toho naše malá zoo, zajít si do fitka, na bazén a od svého mládí miluji cestování. Takže pokud to není zrovna pracovní “výlet”, jedeme na nějaké hezké místo u nás nebo delší cestu za hranice,“ vypráví. O svých výletech, stejně jako zvířecích mazlíčcích i soukromí pravidelně informuje své fanoušky na facebooku.

musil 2

musil 1

musil 6

musil 5

0
Redakce

Autor

Redakce

Banda lidí, kteří se na svět dívají velmi liberálním pohledem a s otevřenou myslí. Každý z nás je jiný, snahu hájit rovnost a rovnoprávnost máme všichni společnou. 

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím