Radim Kubeček: Skvělí lidé nálepky nenosí

03.11. - Kultura

 radim

Na první pohled je to zatraceně sexy drsňák, za atraktivním vzhledem se ale ukrývají smělé plány.

Radima Kubečka můžete znát z tištěného LUI, kde se objevil na titulní stránce. Byla by ale velká škoda věnovat pozornost jen jeho vypracovanému tělu. Radim Kubeček je nejen profesionální trenér, ale také majitel Health & Beauty clubu Oasis CITY, se kterým má zajímavé plány.

Více: Pozvánka na LUI Carnival: 3. narozeniny LUI

„Snažím se neustále zkvalitňovat služby v mém clubu a vytvářet ojedinělé prostředí, odkud budou  všichni klienti, díky maximálně flexibilnímu a osobnímu přístupu, vždy odcházet spokojeni,“ popisuje svou podnikatelskou filozofii. Jeho snem je, aby se návštěvy Oasis City stal pro klienty nedílnou součástí běžného života. „Chci lidi, kteří mají zájem na sobě pracovat, spojovat do takové jedné velké aktivně a zdravě žijící rodiny,“ vysvětluje.

Vedle Oasis City má také trenérskou školu The Challenge. „Chci školit lidi s vytříbeným cvičebním stylem a originálním trenérským rukopisem. Ohledně této věci připravuji i jeden velký projekt,“ přibližuje své plány s tím, že detaily nového projektu si chce zatím nechat pro sebe.

Více: Renato Salerno: Chci svůj televizní pořad

To ale nejsou jediné Radimovy plány. „Začal jsem se hodně zajímat o politiku, protože bych byl rád jednou v  budoucnu politicky angažovaný a v neposlední řadě také studiu na vysoké škole, ve kterém chci dále úspěšně pokračovat,“ přibližuje svůj život.

Pokud jde o soukromí, říká o sobě, že je spokojený člověk. „Mám stále stejnou přítelkyni, která mě má přes všechny moje neduhy ještě docela ráda,“ usmívá se. To ale neznamená, že by se ve svém životě setkával jen se ženami.

„V poslední době jsem potkal pár inspirativních chlapů, kteří mi jsou pro své vlastnosti velmi sympatičtí. Opět tak narážím na to, že skvělí lidé nálepky nenosí. Mám to štěstí, že potkávám lidi, kteří se neúnavně chtějí neustále vyvíjet a rozmanitě využívat možností života,“ dodává.

radek kubecek 1

radim kubecek 

radek kubecek 3radek kubecek 2

radek kubecek 4

0
Redakce

Autor

Redakce

Banda lidí, kteří se na svět dívají velmi liberálním pohledem a s otevřenou myslí. Každý z nás je jiný, snahu hájit rovnost a rovnoprávnost máme všichni společnou. 

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím