Kalendář: Sexy duchovní!?!

27.12. - Kultura

51-May-Orthodox-Calendar-2013

Svůj život zasvětili bohu, ale to jim nebrání v tom, aby ukázali svá krásná těla. Rumunští pravoslavní kněží a mniši vytvořili provokativní kalendář, který je ukazuje bez předsudků a přitom zatraceně sexy. 

Tenhle kalendář je hodně jiný, než jaké jste zvyklí. Ano, jsou v něm atraktivní mladí muži, ale jsou to kněží a mniši rumunské pravoslavné církve. Rozhodli se ukázat svůj běžný život, své zájmy, radosti i vášně. Jsou otevření a bez předsudků...

Jejich projekt Orthodox Calendar rozhodně stojí za pozornost. Tím, že se nechali místy dost provokativně vyfotit, chtěli dát najevo, že nesouhlasí se současným stavem církve. Vadí jim korupční skandály, snaha o zakazování různého umění i homofobie mezi duchovními a věřícími, proto se rozhodli ukázat zcela odlišnou tvář pravoslaví. 

"Všichni jsou otevření a věří, že je důležité, aby kromě své vášnivé oddanosti pravoslavné církvi, byli vnímáni jako jednotlivci, kteří se zavázali k odlišnosti," stojí na stránkách projektu. Jeden kalendář přitom stojí 10 eur.

Foto: Orthodox Calendar

teaser-without-watermark

1-January-Orthodox-Calendar-2013

2-February-Orthodox-Calendar-20131

4-April-Orthodox-Calendar-2013

5-May-Orthodox-Calendar-2013

6-June-Orthodox-Calendar-2013

7-July-Orthodox-Calendar-2013

8-August-Orthodox-Calendar-2013

9-September-Orthodox-Calendar-2013

10-October-Orthodox-Calendar-2013

11-November-Orthodox-Calendar-2013

12-December-Orthodox-Calendar-2013

0
Redakce

Autor

Redakce

Banda lidí, kteří se na svět dívají velmi liberálním pohledem a s otevřenou myslí. Každý z nás je jiný, snahu hájit rovnost a rovnoprávnost máme všichni společnou. 

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím