Chandler Massey: Hrát gaye se vyplácí

20.06. - Kultura

chandlerHead

Chandler Massey, dvaadvacetiletý seriálový herec, je představitelem mladého gaye Willa Hortona v seriálu „Days of Our Lives“. Tato role mu již vynesla dvě ocenění Emmy, a jak sám Chandler říká, hrát gaye se mu vyplácí. Nedávno potěšil své homosexuální fanoušky seriálovou líbací scénou ve sprše. Kromě „Days of Our Lives“ se Massey občas objevuje v epizodních rolích dalších seriálů, například „One Tree Hill“, z fimů pak zářil ve snímku 16-Love.

Osudy Willa Hortona prožívá Chandler na televizních obrazovkách už od roku 2010 a prošel tak jeho stádii připouštění si homosexuální orientace. „Jsem vzrušený, že mohu hrát tak silnou postavu, která zároveň bojuje se svou vlastní identitou. Chtěl bych, aby Willův příběh pomohl ostatním lidem přijmout to, jací opravdu jsou,“ říká Massey o své postavě a přiznává, že Will se snaží svou sexualitu nechat za sebou a má zpočátku problém se s ní vyrovnat.

Více: Matt Damon jako pedofilní kněz?

Postava homosexuálního mladíka přinesla Chandlerovi již tři nominace na cenu Emmy, z nichž se dvě proměnily ve skutečné ocenění. S nominací přichází i povinnost vybrat si scény ze seriálu do medailonku. „Vybral jsem si moment, kdy Will poprvé políbí kluka a někdo ho přitom uvidí. Je zmatený, utíká ke své babičce a poprvé někomu přiznává, že je gay,“ komentuje Chandler svůj výběr scén, které patří k jeho nejoblíbenějším. „A co je důležitější, i má matka si tuhle epizodu opravdu užila,“ komentuje Massey reakce rodiny na jeho roli.

Více: Ollie Locke: Nuti jsem se být gayem

Přesto, že se role homosexuála skutečně Chandlerovi vyplatila a proslavila ho, v zákulisí se již mluví o tom, že jeho kontrakt končící letos v prosinci nebude obnoven. Massey by se totiž rád vrátil do školy a dodělal si titul. I tak fanoušci doufají, že Will prožije skutečnou lásku a Chandler se tak objeví ve větším množství erotických scén. Ty by v popularitě mohly porazit i zasněnou líbací scénu ze sprchy.

Scéna ze sprchy s Chandlerem Masseym 

Chandler Massey a kampaň NOH8

Chandler1

0
Ondřej Josef Kubáček

Autor

Ondřej Josef Kubáček

Ondřej Josef Kubáček je na první pohled trochu upjatý snob. Pod povrchem je ale pravda trochu jiná. Ve skutečnosti se na svět dívá svobodomyslným pohledem, špatný vkus ovšem nepromíjí. Ideálně strávený čas je pro něj odpolední čaj a čerstvá várka drbů nebo novinek ze světa britské královské rodiny. Mezi jeho záliby patří také kultura a design. 

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím