Jak se stát heterákem v pěti krocích

25.06. - Co se děje

HeteHead

Už se vám stalo, že byste se ráno probudili s myšlenkou, jak by bylo skvělé být heterosexuálem? Že ne? Nám taky ne, ale co kdyby ten okamžik jednou přišel? Věděli bychom, jak začít, čeho se zbavit a podobně? Sestavili jsme stručného průvodce pro přeměnu v heteráka aneb Jak zvládnout COMING-IN.

Krok 1: Vnitřní rozhodnutí

Pro začátek je důležité přesvědčit své vlastní já, aby spolupracovalo na přeměně. Ideální cestou je například poslední návštěva gay baru, kde si nabalíte muže, který je vám hluboce odporný. Než si ho odvedete domů, doporučujeme míchat alkohol ve větším než malém množství, aby bylo ranní probuzení dvojnásobně nepříjemné. Po otřesném zážitku zahájíte svou přeměnu mnohem snáz a s hlubokým přesvědčením.

Krok2: Šatník a doplňky

Pokud vám to žaludek dovolí, přesuňte se z postele ke skříni. Určitě to není tak daleko. Svůj šatník musíte značně probrat. Kašmírové svetry, které vám perfektně sedí, obleky šité na míru a „lovecké“ modely, to vše musí z vašeho dosahu pryč. Co na tom, že jste za značkové zboží utratili několik výplat, prostě to vyhoďte. Všechny pánské tašky, brašny, kabely, jež by někdo mohl označit za „kabelky“ musí být nahrazeny univerzálním batohem. Ten totiž nemusíte vybírat podle pásku a bot, protože stačí mít jeden. Zpocená záda jsou bonus. Nezapomeňte na doplňky, ani ty už nejsou žádoucí.

Více: 5 tipů na restart pro odvážné

Krok 3: Změňte prostředí

Právě místa, kde se denně pohybujete, značnou mírou ovlivňují vaši osobnost. Je tedy třeba vyškrtnout ze seznamu kavárny s intimní atmosférou, gay bary a francouzské restaurace. Ani sauny s darkroomy nejsou vhodné. Pokud je v blízkosti místa, kde bydlíte, čtvrtá cenová s pravidelnými přenosy fotbalových zápasů, máte napůl vyhráno. Vyměňte i příjemnou a čistou posilovnu za nějakou, kde se jako osvěžovač vzduchu používá koncentrát z mužného potu.

Hete3

Krok 4: Heterozaměstnání

Dalším z nezbytných kroků je změna zaměstnání. Reklamní agentura, stylista a kadeřník nedonutí váš životopis křičet: „Jsem heterák!“ Zvolte tedy taková místa, která ve vás vyvolají představy na kostkovanou flanelovou košili. Ideální je řidič kamionu, instalatér, nebo automechanik. Pokud si vyberete právě instalatéra, zvýšíte několikanásobně pravděpodobnost jednorázového sexu se zoufalou ženou v nesnázích, které způsobil ucpaný odpad.

Více: 5 netradičních míst, kde jste ještě nezkoušeli sex

Krok 5: Sexuální život

Abyste mohli probírat své zářezy u piva, musíte nejprve tušit, jaký vlastně hetero sex je. Doporučujeme najmout si zkušenou společnici, která vás zasvětí do všech podob vášně se ženou. Naučte se také omezit předehru a po samotném aktu upadnout do hlubokého spánku doprovázeného výrazným chrápáním. Ze svého nočního stolku nesmíte zapomenout odstranit poppers a anální kolíky.

Hete1

0
Ondřej Josef Kubáček

Autor

Ondřej Josef Kubáček

Ondřej Josef Kubáček je na první pohled trochu upjatý snob. Pod povrchem je ale pravda trochu jiná. Ve skutečnosti se na svět dívá svobodomyslným pohledem, špatný vkus ovšem nepromíjí. Ideálně strávený čas je pro něj odpolední čaj a čerstvá várka drbů nebo novinek ze světa britské královské rodiny. Mezi jeho záliby patří také kultura a design. 

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím