Lady Gaga vydá ARTPOP ještě letos v listopadu

12.07. - Kultura

lady4

Lady Gaga přestala napínat milióny fanoušků, kteří po celém světě s napětím očekávali, kdy vyjde zpěvaččina nová deska. Americká diva prozradila, že v pořadí čtvrté studiové album vydá ještě letos, jmenovitě 11. listopadu. Album ponese název ARTPOP a objeví se na trhu pod hlavičkou hudebního vydavatelství Universal Music.

Svým vyjádřením Lady Gaga prolomila ticho, které se kolem její osoby rozhostilo začátkem roku, kdy byla nucena ze zdravotních důvodů nejprve přerušit a poté předčasně ukončit své turné. Hudební ochutnávky z nové desky se příznivci Lady Gaga dočkají už v srpnu. Název prvního singlu z dlouho očekávaného alba však zatím Gaga tají.

lady2

Více: 5 osobností, které bychom rádi viděli jako gaye

Gaga proslula nejen jako legendární gay ikona a jedna z nejprodávanějších zpěvaček poslední dekády. Známý je také zpěvaččin pokrokový a inovativní přístup k tvorbě. Novinka ARTPOP slibuje dokonce i speciální formu distribuce. Album bude dostupné nejen ve fyzické a digitální podobě, milovníci Lady Gaga, přezdívaní Little Monster, se také mohou těšit na šíření ARTPOPu skrze speciálně vyvinutou aplikaci.

lady5

Více: Madonna: Jak se stala gay ikonou

“Aplikace vyvinutá TechHAUS, technologickou odnoží Haus Of Gaga, je sama o sobě hudebním a vizuálním inženýrským systémem, který propojuje hudbu, umění, módu a technologii s novou celosvětovou interaktivní komunitou 'the auras'. Zatímco proměníme zkušenosti lidí se sociálními médii, přineseme ARTkulturu do POPu v převrácené warholovské výpravě," nechala se slyšet sama zpěvačka. I po jejím nečekaném oznámení zůstává nová deska stále opředena celou řadou tajemství. Jedno je však jisté – věrní posluchači se již nemohou dočkat srpnové ochutnávky.

lady 

lady6
 

0
Veronika Bartošová

Autor

Veronika Bartošová

Ani Panna, ani Lev; ani lesba, ani heteračka; ani vanilka, ani pistácie. Veronika se královsky baví starostmi všech, kdo se ji snaží někam zaškatulkovat, úspěšnost totiž bývá podobná jako u házení luštěnin na zeď. Nade vše miluje experimentování, sebeironii a lidi s otevřenou myslí.   

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím