Harry Styles: Myslím, že nejsem bisexuál

01.08. - Kultura

harry-styles-2013-desktop-wallpaper

Má zpěvák kapely One Direction až příliš blízko k mužům? V rozhovoru pro poslední vydání britského magazínu GQ Harry Styles spolu se svými spoluhráči odhaluje svoje soukromí. Nestydí se mluvit ani o tom, co kapela s davy mladých fanynek a fanoušků dělá po úspěšných koncertech. Samotného Stylese už měsíce provází spekulace o údajném intimním vztahu s DJ Nickem Grimshawem. 

"Bisexuál? Já? Nemyslím si, že jsem... ...Jsem si jistý, že nejsem," řekl zpěvák Harry Styles v rozhovoru pro časopis GQ. "Některé drby jsou zábavné, některé směšné, ale další jsou nepříjemné. Nechci být jedním z těch lidí, kteří si stěžují na to, že se o nich šíří drby," dodal hudebník. Ke spekulacím se podle svých slov vyjadřuje pouze tehdy, dotýkají-li se někoho z jeho blízkých. Platí to zejména v případě, když má vztah, který rozebírá bulvár. 

Více: Sexy Sherlock oddával gaye

Měsíce se přitom spekulovalo o tom, že má intimní vztah s DJ Nickem Grimshawem. "Vážně? To jsem vůbec nevěděl. My spolu nechodíme, vážně ne. Jsme pouze přátelé," uvedl na pravou míru Styles. Sám Grimshaw už dříve odmítl, že by ho se zpěvákem pojilo víc než přátelství. "Přijde mi to naprosto normální. DJ, který se kamarádí s popovou hvězdou. Není to nějaký magor, se kterým bych nemohl mluvit," popsal magazínu Nowmagazine.co.uk. Vše vzniklo poté, co spolu strávili noc po jedné party.

Více: Gay film Liberace! má 15 nominací na cenu Emmy

Byť popularita skupiny One Direction stoupá, pro její členy to překvapivě neznamená víc divokých večírků, právě naopak. "Nebyli jsme na turné už dost dlouho. Zeptejte se mě za pár měsíců. Ale loni jsme byli na šňůře v Americe. Jenže jsme byli příliš mladí a pařit jsme nemohli," svěřil se Niall Horan, další z členů skupiny, s tím, že by si přál, aby kapela měla víc prostor na zábavu. "Grupies? Nemáme čas na párty. Nejsem jediný, kdo je single," dodal Liam Payne. 

Harry Styles na obálce časopisu GQ

HARRY-STYLES-BISEXUAL-570

Kapela No Direction

one-direction-600

0
Redakce

Autor

Redakce

Banda lidí, kteří se na svět dívají velmi liberálním pohledem a s otevřenou myslí. Každý z nás je jiný, snahu hájit rovnost a rovnoprávnost máme všichni společnou. 

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím