Array ( [0] => YouTube )

FOTO a VIDEO: Pornoherci z BelAmi v nové kolekci značky Es Collection. Prohlédněte si jejich nejodvážnější kolekci plavek, spodního prádla a oblečení s názvem Addicted!

09.05. - Lajfstajl

uvodní-fotka-in-bed

Světoznámá španělská značka spodního prádla, plavek, oblečení a doplňků, Es Collection, právě uvádí na trh svoji dosud nejodvážnější kolekci s názvem Addicted. Jedná se o novou kolekci spodního prádla (IN BED!), plavek (WET ME UP!) a sportovního oblečení (BRIGHT SUMMER) pro období jaro-léto 2014, pro jejíž prezentaci si firma zvolila sexy borce ze studia BelAmi.

Produktová řada Addicted rozhodně není určena pro stydlivky a konzervativce! Svým designem a střihy z prádla přímo čiší erotično a sexuální výzva. Proto byli pro jeho prezentaci vybráni právě modelové z BelAmi, kteří se před kamerou rozhodně nestydí. Navíc, na jejich dokonalých tělech (a zadcích) vypadá prádlo neuvěřitelně sexy, že člověk při pohledu na ně dostane až chuť z nich všechno strhnout.

Celou kolekci nafotil věhlasný fotograf Dylan Rosser a hlavními aktéry fotek jsou modelové Florian Němec, Kevin Warhol, Adam Archuleta, Robin Michaux, Hoyt Kogan a Joel Birkin. Jejich jména (anebo alespoň zadky) vám díky nové kolekci Addicted určitě zůstanou dlouho zaryta v paměti. Značka Es Collection je nyní k dostání v nově otevřeném obchodě v Pánské pasáži v Praze Na Příkopech.

addicted-underwear-ads

addicted-underwear-bel-ami-campaign

addicted-underwear-bel-ami

addicted-underwear-boys

addicted-underwear-robin-michaux

bel-ami-adam-archuleta

bel-ami-campaign

tumblr n4lg76GOMk1rfiojgo1 1280

tumblr n42yk7kINb1rfiojgo1 1280

Foto: Homorazzi

0
Pavel Vacek

Autor

Pavel Vacek

Sršící energií jako atomová elektrárna, Pavel je muž mnoha tváří. Na tanečním parketě vás uhrane svými pohyby a v běžném životě pak okouzlí andělským úsměvem a empatickou osobností. Jakkoliv se může na první pohled zdát, že je bohém a tanečník vznášející se na obláčku, uvnitř je to citlivý a inteligentní mladý muž, který ví, co od života chce a co může nabídnout.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím