Exkluzivní interview pro LUI: Mariano Di Vaio

16.10. - Móda

 

IMG 8033

Mariano Di Vaio je stylový milánský hřebec, který vás naprosto uchvátil. Spousta z vás pravidelně sleduje a obdivuje jeho módní kreace a outfity na jeho oficiálním blogu a také instagramu. Proto  jsem se rozhodl, zajistit exluzivní interview pouze pro LUI magazín. Mariano nám zde mimo jiné prozradí, jestli je na kluky, nebo kolikrát denně se převléká.

Ty nejžhavější outfity přímo z Milána vídáme na jednom z nejžhavějších mužů součanosti a tím myslíme tebe! Jak jsi začal se svou profesí modela?
Začal jsem v sedmnácti letech, jako hodně mladý a byla to pro mě jen taková hra. Brzy jsem si však uvědomil, že mě to všechno okolo naprosto pohltilo a začal jsem to brát vážně.

Považuješ sám sebe jako módní ikonu? Protože my tě za ni nepochybně máme!
Ha ha, děkuji! Nepovažuji, ale spousta lidí mi říká, že za to můžu být rád. Je to úžasné inspirovat lidi a pomáhat jim s jejich outfity pro každý den.

Jaké to je, pociťovat tolik pozornosti od lidí třeba už jen například na Instagramu? Protože právě tam jsi úplná senzace.
Je to nádhera. Dokonce je to ještě lepší, když potkáte tyto lidi na ulici! Potkávám své followery (fanoušky z instagramu – pozn. redakce) v nejmalebnějších a nejzapadlejších městečkách, kde bych vůbec nikdy neočekával, že je potkám.

9290fbcc301d11e39df022000a1fb07c 8

Foto: instagram.com/marianodivaio

Více: Žhavá módní ikona současnosti Mariano Di Vaio

Kolikrát za den se převlékáš do jiného outfitu?
Myslím že tak dvakrát, nebo třikrát.

V jakém kusu oblečení, jsi se naposledy cítil nepohodlně?
To vím naprosto přesně, byla to pocvokovaná bunda, ale nemyslete si, miluju pocvokované věci, do té doby dokud ty cvoky nejsou po celé ploše jak vepředu, tak i vzadu. Blázniví návrháři, ta bunda byla zatraceně těžká.

Zranil jsi se někdy při nějakém focení?
Ne, naštěstí se mi to nikdy nestalo.

Co by jsi doporučil jako perfektní outfit pro nadcházející zimu?
Stále bych doporučoval nosit parka kabátek, ale pro tuhle zimní sezónu v tmavých barvách a nosit kravatu pod tímto kabátem, mi osobně příjde hodně cool!

outfitIMG 0434

Foto: mdvstyle.com

Více: Rovný kšilty na sexy klucích!

Řekni nám svých pět nezbytných kousků, které musíš mít ve svém šatníku?
Trička, spousty triček. Kožené boty, dva páry tenisek od Pumy. Chino kalhoty a moje sluneční brýle, mám jich asi třicet, nebo dokonce čtyřicet.

Jako gay magazín, bychom zajisté rádi věděli, jestli máš dívku nebo chlapce a jaký máš názor na gay komunitu?
Popravdě mám přítelkyni, ale vždycky jsem měl velmi dobré vztahy s gayi, spousta z mých nejlepších přátel jsou gayové, takže můj názor je jednoznačně pozitivní.

Co by jsi vzkázal všem svým fanouškům v České republice, které inspiruješ a sledují tě?
Že bych byl moc rád, kdybych se s vámi mohl jednoho dne setkat! Kdo ví? Děkuji mnohokrát za vaši přízeň, protože vy, drazí přátelé, jste jediný důvod, proč tohle všechno dělám.

cover IMG 0447

Módu Mariana Di Vaia můžete z první ruky sledovat na jeho blogu mdvstyle.com a instagramu: marianodivaio.

Foto: mdvstyle.com

03fa0f84350411e3af3822000ae802ec 8

Foto: instagram.com/marianodivaio

DSC 4421

Foto: mdvstyle.com

 

0

Autor

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím