Juli Csoka: Za snem do Londýna

25.10. - Móda

 

sexylensflare-lui

Pohledný a úspěšný model Juli, původem z Brna, se rozhodl vzít osud do vlastních rukou a pracovat na své spokojené budoucnosti v zahraničí. Jaké to je být středem zájmu nejen dámského pohlaví? Jak vypadá běžný pracovní den mladého londýňana? Má vytížený člověk jako je on vůbec čas na sebe? Pokračujte ve čtení toho exkluzivního interview!

Před několika lety jsi se rozhodl přihlásit do reality show, v době kdy to dokázalo člověku zamíchat životními kartami, jak moc tě to ovlivnilo do současnosti?

Když si to tak zpětne přeberu, tak životem opravdu zamíchat dokazálo. Nebyl to už takový boom, ale potencionalní šance se prosadit v showbusinessu stále byla, de fakto stále je. Život mi to změnilo tím směrem, že jsem potkal spoustu zajímavých lidí, které bych za normálních okolností nepotkal. Nikdy jsem se nijak za slávou nehnal, takže jsem nijak dál ani ze své účasti v reality show netěžil.

249004 10202194848251361 2042535150 n

Foto: facebook Juli Csoka

Více: Oliwye Soukupová: Jsem gay v těle ženy

Lidé tě mají zafixovaného jako modela, ovšem uživit se tím v České republice je nemožné, musel jsi za svým snem do cizí země?

S modelingem jsem začal už v šestnácti letech, když jsem šel svou první přehlidku obleků na jednom z brňenských plesů, takže této činnosti, se věnuji již řadu let. Úzce jsem spolupracoval s českou agenturou Elite models a pod jejími křídly jsem cestoval i v zahraničí. Jako model jsem navštívil země jako je: Miláno, Paříž, Londýn nebo Istanbul. Podařilo se mi spolupracovat s ikonami jako jsou Viktor Rolf, Dolce Gabbana, Ralph Lauren. Dá se říci, že jsem si splnil svůj sen.

Jednou pro vždy bychom měli přiznat tvůj reálný postoj ke gayům a taky bys nám mohl prozradit kolikrát tě nějaký pozval ven a jak moc ten dotyčný narazil?

Mezi gay komunitou se pohybuji od svých osmnácti let, kdy jsem začal brigádně pracovat v jednom gay klubu. Mezi mé blízké přátele patří také pár gayů a můžu vám říct, že spolu skvěle vycházíme. Nikdy jsem z žádným neměl problém, ba naopak bych řekl, že tato komunita je velice přátelská. Jediné co se mi občas na některých jedincích nelíbí je arogance a povrchnost. Pozvánek na kafe, rande a nebo na jiná místa jsem dostal nespočet. Já vždy taktně odmítám, ale né tak, aby ten dotyčný měl špatný pocit, že mě oslovil. Ale pokud je velice otravný, tak už jsem pak ráznější, ale pořád přátelský.

Přes trend dnešní doby jste se se svou milou rozhodli vzít, bylo to spontánní rozhodnutí? Jak se cítíš v manželském svazku? Má to skutečně nějaké výhody?

Já jsem rád vždy napřed, tak jsem se do toho rozhodl praštit. Spontánní to nebylo, měl jsem to v plánu, ale musím přiznat, že mě nakonec uháněla moje žena, protože jsem pracovně zaneprázdněný a musela na mě trochu vyvinout tlak, abychom to časově naplánovali. Myslím si, že manželstvi človeku dodá určitou jistotu a pohodu, která v normalním vztahu někdy chybí ať je sebevíc tolerantní a bezproblémový.

1391507 10202194740928678 2019234507 n

Foto: facebook Juli Csoka

Více: Sexuálně agresivní Renato: Během natáčení videoklipu jsem se málem zabil

Tvůj typický den v Londýně vypadá jak? Je to velmi hektické?

Můj typicky londýnský pracovni den vypadá tak, že v 6 ráno vstávám, lehce si zacvičím, připravím zdravou snídani a vyrazím do práce, abych byl před osmou hodinou na místě. Pracuji na dvanácti-hodinové směny, takže po celém dni v práci, kde monitorujeme velkou síť serverů a k tomu řešíme různé jiné administrativni věci, jsem docela unavený, ale i tak se snažím po práci jít hned do fitka alespoň na hodinu, trochu se po celém dni civění do monitoru odreagovat. Přicházím domů kolem 23. hodiny a to vetsinou odpovím na zprávy, e-maily rodině či přátelům, mrknu co je v Čr nového a jdu spát. Další den, je to samé na novo. Můj nepracovní den vypadá tak, že odpočívám nebo cvičím, s přáteli zajdeme na párty do centra Londýna ,kde se tancuje až do brzských ranních hodin. Zde musím podotknout, že můj nejoblíbenější klub v Londýně je Heaven a je to gay klub! Navštěvuje ho ale i velká většina heterosexuálů kvůli hudební rozmanitosti. Hraje se zde více stylů hudby a člověk se může pobavit podle své aktuální nálady. Od House přes Black až po Pop music. Nesmím opomenout i modeling, na ten se také snažím najít nějaký čas, v Londýně jsem se k modelingu po menší pauze opět vrátil a musím přiznat, že se mi daří stále lépe.

Jaká pozitiva ti přinášel život v Brně a co tě baví naopak v královském Londýně?

Brno je celkově o rodině a přátelích, parties a relaxu. Londýn je pro mě hodně busy místo a je to spíše o práci než o odpočinku.

Přemýšlíte někdy se svou ženou o tom, že se přeci jen za nějaký čas natrvalo vrátíte do Čr a usadíte se tu?

Oba milujeme Londýn, ale samozřejmě nemůžu vidět do budoucna, jak co bude. Každopádně pokud bych si splnil své cíle a měl nějakou lukrativní nabídku na práci v Čr, tak bych o tom možná uvažoval.

Ti, kteří tě již delší dobu sledují na facebooku si mohli všimnout, že si v poslední době hodně dáváš do těla! Kolik času týdně věnuješ svojí postavě?

Ano, to je pravda. Někdy od března jsem se opět vrátil k hodně aktivnímu cvičeni a je pravda, že jsem v tom našel jakousi drogu (smích). Je to pro mně opravdu velice důležité, udržovat se v kondici a hlavně to naprosto miluji. Zdravý životní styl, běhání, cvičení a sporty. Běhám tak dvakrát až třikrát týdně a ve fitku jsem cca čtyřikrát až pětkrát do týdne podle energie a času. Začal jsem se věnovat americkému fotbalu za tým London Hornets, což je na fyzičku uplně nejlepší sport.

Musí i kluk držet diety když chce vypadat dobře, nebo jsi ten magický případ svalovce, co může spořádat i svíčkovou se šesti?

Ne, ne (smích). Ja myslím, že v tomto případě žádna magie neexistuje, chce to jen vůli, disciplínu a naplnit si spíž i lednici pouze zdravou stravou, ne vždy je to možné dodržet, například pokud jde člověk někam na oběd, večeři, nebo má hlad a nikde poblíž nic zdravého není. Ale to není výmluva pro to, aby si človek mohl objednat v 11 hodin večer pizzu. Řešil bych to zeleninou, bílkovinami (maso, vejce, proteinový nápoj). Neřekl bych tedy dieta, ale zdravá strava. Diety jsou de facto k tomu, aby človek ztratil na váze a do toho se počítá jak tuk, tak i svalstvo. Já se snažím spalovat pouze tuk, což je zdlouhavější proces, ale o to lepší jsou pak výsledky a postava pak vypadá daleko, daleko lépe.

Jaké jsou tvoje plány do budoucna? Dáváš si nějaké cíle, které se snažíš průběžně plnit?

Můj velký cíl je mít několik vlastních nemovitostí a jelikož jsem před odjezdem do Londýna prodal své milované auto, tak bych si rád časem pořídil nějaký pořádný bourák. To jsou spíše materiální věci, ale z těch nemateriálních, samozřejmě v oblasti kariéry, bych si přál, aby se mi dařílo stále lépe. Do pěti let bych rád založil rodinu, tak bych chtěl být už zajištěný a spokojený. Také se věnuji hudbě, takže se možná brzo dočkáte nějakého mého singlu a později třeba i alba, kdybych bych měl více času a inspirace, tak zřejmě brzy.

Vzkaz pro čtenáře LUI magazínu?

Nestyďte se za to, kým jste, nebo kým se cítíte být. Neberte v potaz názory druhých, ale řiďte se svými vlastními, nechte si poradit, ale ne ovlivnit. Každý z nás je na světě proto, aby nabral zkušenosti a proto byste si měli užívat života v takové formě, v jaké je a byt šťastní, že jste, jací jste, protože co človeka dělá krásným, je to, že je odlišný od ostatních byť názorem, chováním, vzhledem, nebo tím, co má uvnitř. With love and light Juli

Male model 002-lui

Foto: facebook Juli Csoka

179784 10201251251944186 1729581699 n

Foto: facebook Juli Csoka

482400 10201057145011634 1707307441 n

Foto: facebook Juli Csoka

67841 1765829386373 3570333 n

Foto: facebook Juli Csoka

 

0

Autor

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím