Trendy účesy pro jaro léto 2014: šátek bandana je základem a nosí se i pompadour styl

30.04. - Móda

fashionbeans com

Už loni v červnu přišli návrháři na Moda Uomo Milan s trendy kousky na letošní rok 2014. A ukázali nejen, co se letos bude nosit na těle, ale i na hlavě. Návrháři přišli s kolekcí pro jaro/léto 2014, která byla poněkud netradiční a neobvyklá a odrážela se i na účesech pro toto období.

Letos se nemusíte bát používat gel. Na přehlídkových molech je pořád populární použít gelu pro dotvoření konečného stylingu. Oblíbený je i rockovější styl delších vlasů a Vivien Westwood vrátila zpátky šátek bandana. Ten by měl moderní muž ve svém šatníku.

Bandana šátek nosí muži i ženy bez rozdílu pohlaví

online


IN je i styl zvaný pompadour, který byl pojmenován po manželce Ludvíka XV. Markýze de Pompadour. Styl byl v od 18. století u žen velmi oblíbený, až do roku 1950, kdy si ho osvojil Elvise Presley. Účes se stal jakousi jeho značkou, jeho vlastním podpisem.

Elvis Presley

 Elvis-Presley


Pompadour styl je vlastně charakterizován přehozením vlasů směrem nahoru od obličeje. Kdy se zachovají boky i zadní strana hlavy krátké, klidně i úplně vyholené. Tento styl je oblíbený už dlouhou dobu a nosit se bude stále. Proč? Protože sluší každému. Vyhovuje totiž mnoha tvarům obličeje a typů vlasů a není zase tak složitý na úpravu.

pompaclassic


Módní dům Diesel zase přišel s trendem extrémní blond barvy a svým modelům přebarvil vlasy na výrazně světlou místy až bílou blond. Takhle barva je rozhodně sexy, ale je potřeba myslet na to, že u příliš tmavých typů nebude vypadat dobře. Dovolit si ji tedy můžou jenom světlovlasí pánové.

Světle blond je teď trendy

menfashion about com

Zdroj: fashionbeans.com, ehairstyles.info, schwarzkopf.co.uk, fashionbeans.com, mensfashion.about.com

0

Autor

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím