Daniel Radcliffe: Proč je gay sex šokující?!

23.01. - Lajfstajl

esq-daniel-radcliffe-sundance-xl

V žádném jiném filmu se neobjevil homosexuální sex tak realisticky a navíc v podání tak slavného herce. Sám Radcliffe ale na erotických scénách s mužem nevidí nic šokujícího. 

Daniel Radcliffe na sebe opět upoutal pozornost médií. V novém filmu Kill Your Darlings se totiž objevuje jako homosexuální spisovatel Allen Ginsberg a zahrál si hned několik erotických scén s mužem. "Je zajímavé, že je to považováno za šokující. Pro mě je to velmi zvláštní, protože heterosexuální erotické scény vídíme celou dobu. Už dříve jsme viděli homosexuální scény," popsal herec v rozhovoru pro televizi MTV. 

Více: Daniel Radcliffe uprostřed gay trojúhelníku

V novém filmu, který měl premiéru na filmovém festivalu v Sundance, a na podzim tohoto roku by měl zamířit do kin, se ocitá uprostřed homosexuálního milostného trojúhelníku, experimentuje s drogami a nevyhne se ani násilí. "Já nevím, proč by měl být homosexuální sexuální scéna měla být víc šokující než heterosexuální. Obě jsou stejně nešokující," řekl Radcliffe, který je momentálně podle svých slov zahlcen dotazy na to, jaké pro něj bylo natáčení erotických scén s mužem. 

Sám nechce srovnávat, jaké to je pro herce točit homosexuální a heterosexuální scény. "Nebylo to o moc náročnější, než když točíte sexuální scénu s dívkou," řekl v rozhovoru pro americký magazín Out Magazine. "V žádném okamžiku nikdo z nás nedělal něco, co by bylo nechutné, když se do někoho zamilujete. Pokud vím, není žádný rozdíl mezi tím, když se zamiluje heterosexuál nebo homosexuál," popsal své pocity. 

Více: Tenhle film bude až "příliš gay"

Scény ve filmu Kill Your Darlings jsou podle něj šokující jen tím, že se v nich objevuje on. S tím souhlasí i Michael Hogan, dopisovatel portálu Huffingtonpost.com přímo z festivalu v Sundance. Podle něj se už ve filmech objevilo spoustu scén, ve kterých se muži líbají, ale žádná jiná scéna nezobrazuje homosexuální sex tak věrohodně jako právě v tomto filmu. "Jsem rád, že je to povedené scéna," řekl Radclife v rozhovoru pro časopis Esquire.

daniel-radcliffe-dane-dehaan-jack-huston-kill-your-darlings-sundance-film-festival-2013

DanielRadcliffepicturedfilmingasceneonthesetofthe-KillyourDarlings-

ElizabethOlsenandDanielRadcliffepicturedfilmingasceneonthesetofthe-KillyourDarlings-

0
Redakce

Autor

Redakce

Banda lidí, kteří se na svět dívají velmi liberálním pohledem a s otevřenou myslí. Každý z nás je jiný, snahu hájit rovnost a rovnoprávnost máme všichni společnou. 

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím