FOTO: Krasavec Chris Mears se svlékl pro gaye

25.01. - Lajfstajl

GT7

Sám je heterosexuál, ale ve svém nejbližším okolí má hned několik gayů. A právě homosexuální muži tvoří velkou část jeho fanoušků, proto se rozhodl je potěšit a současně podpořit boj proti AIDS, a tak spolu s dalšími sportovci nafotil sérii aktů pro speciální „nahé vydání“ časopisu Gay Times.

Devatenáctiletý olympijských reprezentant Velké Británie ve skocích do vody Chris Mears se rozhodl promluvit o svém vztahu nejen k homosexuálním fanouškům, ale i jiným homosexuálním sportovcům, kteří se právě v jeho disciplíně objevují o něco více než v jiných sportech. „Nemám žádný problém s tím, že jsem obklopen homosexuálními lidmi. Přes Toma znám pár lidí, kteří jsou gayové a stali se z nás přátelé,“ cituje sportovce časopis Gay Times.

Více: Sexy kluci z kalendáře

Sportovec se podle svých slov rozhodl „ukrást“ pár fanoušků svému homosexuálnímu týmovému kolegovi Tomovi Daleyemu, a proto se nechal vyfotografovat nahý pro časopis Gay Times. „Snažím se mu ukrást gay fanoušky tím, že se nechám nafotit pro Gay Times,“ vtipkuje Mears, který má právě mezi gayi hodně fanoušků. Během letních olympijských her v Londýně například vzrostl počet lidí, kteří sledují jeho twitterový účet z jednoho tisíce na více než stonásobek. „Už jsem měl pár vtipných návrhů na schůzku od normálních kluků,“ směje se sportovec.

Více: Kalendář: Sexy duchovní!?!

Sám má přítelkyni, ale nesouhlasí s tím, aby homosexuální sportovci svou sexuální orientaci skrývali, byť jejich důvodům rozumí. Svou roli v jejich rozhodnutí hrají obavy z toho, že jako gayové zasáhnou menší trhy. „Jejich rozhodnutí je určitě kvůli penězům a orientaci médií. Myslí si, že když zůstanou skrytí, bude jim věnována větší pozornost. Což je docela špatné, protože když nemůžete být tím, kým jste, tak nemůžete fanouškům dát své pravé já,“ myslí si Mears.

GT1

GT2

GT4

GT3

GT5

GT6

0
Redakce

Autor

Redakce

Banda lidí, kteří se na svět dívají velmi liberálním pohledem a s otevřenou myslí. Každý z nás je jiný, snahu hájit rovnost a rovnoprávnost máme všichni společnou. 

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím