Tajné nahé fotky Ujfalušiho jsou venku

31.01. - Lajfstajl

ujfalusi1

Fotbalista Tomáš Ujfaluši nikdy neměl pověst "hodného kluka", ale teď má krapet problém. Na veřejnost se dostaly jeho soukromé nahé fotky, které měly zůstat skryty. Ukazuje na nich víc než dost...

Nahé fotky k sexy sportovcům samozřejmě patří, jenže na nich tito krásní mladí muži svá těla vystavují v trochu jiné podobě. Vše je perfektně nasvícené a na fotkách vypadají víc než dobře. Jenže právě zveřejněné nahé fotky fotbalisty Tomáše Ujfalušiho (35), který hraje za turecký tým Galatasaray Istanbul, jsou úplně jiné. Amatérské, rozmazené, staré pět let a několik z nich fotil sám hráč, další jeho bývalá milenka. V aktuálním vydání bulvárního deníku Blesk se objevily dnes. 

Více: FOTO: Krasavec Chris Mears se svlékl pro gaye

 „Je z toho to ostuda, ale byl jsem tehdy volný a někdy se to přece dělá,“ pověděl deníku Ujfaluši. V roce 2008, kdy fotky vznikly, hrál za tým Atlético Madrid, a poslal je své tehdejší milence. "Ty fotky jsou ze sprchy v Madridu z roku 2008, když jsem hrál za Atlétiko. Poznám to podle tetování. A já vím, od koho pocházejí. Vytáhla je zhrzená milenka, se kterou jsem se tehdy rozešel,“ tvrdí dnes fotbalista, který nyní žije se svou stálou přítelkyní modelkou Anetou Vignerovou. Ta je podle informací Blesku "nad věcí" a nehodlá situaci kolem zveřejněných nahých fotografií nijak řešit.  

Není to přitom vůbec poprvé, co se fotbalista dostal na stránky bulváru. Opakovaně byl probírán jeho soukromý život, a to jak rozvod s manželkou Kateřinou, tak jeho další partnerské vztahy. Nejvíce se ale v bulváru objevoval v souvislosti s fotbalem. V roce 2007 jeho bouřlivá oslava 29. narozenin skončila velkým reprezentačním skandálem. Spolu s dalšími pěti hráči se tehdy opil tak, že v reprezentaci všichni skončili, byť si reprezentační dresy za čas znovu oblékli.

Více: Slovenský Muž roku točil gay porno

V dubnu 2009 neslavně skončila další "oslava" českých fotbalistů, které se Ujfaluši účastnil. Po prohraném kvalifikačním zápase na Mistrovství světa se Slovenskem se skupinka fotbalistů rozhodla odreagovat ve společnosti placených dívek. Opět nechybělo ani velké množství alkoholu. Na veřejnost se tehdy dostali fotografie z divoké noci a fotbaloví reprezentanti měli opět co vysvětlovat. Po tomto skandálu skončil Ujfaluši v reprezentačním týmu definitivně. 

foto: Blesk.cz

ujfalusi 2

ujfalusi

ujfalusi 3

ujfalusi 4

0
Redakce

Autor

Redakce

Banda lidí, kteří se na svět dívají velmi liberálním pohledem a s otevřenou myslí. Každý z nás je jiný, snahu hájit rovnost a rovnoprávnost máme všichni společnou. 

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím