Nejlepší striptér světa zvítězil v Praze

04.02. - Lajfstajl

kenzo6

Francouz Kenzo okouzlil porotu svým exotickým zjevem a už podruhé se stal nejlepším striptérem světa. K vítězství mu pomohlo i úplné odhalení intimních partií, ačkoliv tím porušil pravidla soutěže. 

Nejkrásnější a nejobratnější striptéři se na konci minulého týdne sjeli do Prahy, aby předvedli své umění v mezinárodním mistrovstvím světa v pánském striptýzu. Mezi soutěžícími se objevili krasavci z Česka, Rakouska, ale také USA nebo Mexika. Vítězství si právem odnesl jeden z nejlepších striptérů světa Francouz Kenzo, který v soutěži vyhrál už podruhé za sebou. 

Více: Tajné nahé fotky Ujfalušiho jsou venku

"Na mistrovství přijíždí skutečná špička v oboru. Jsou to kluci, kteří jsou naprostí profesionálové a věnují se své profesi naplno," popisuje Arny, zkušený striptér z taneční a striptýzové skupiny California Dreams, která se podílí na organizaci soutěže. Podle něj automaticky neplatí, že skvělý striptér musí být současně perfektní tanečník, byť se taneční a mnohdy i vyloženě akrobatické prvky v choreografiích často vyskytují. 

"Porota hodnotí vzhled postavy, kostým, show i celkový dojem z vystoupení," vysvětluje Arny. Striptéři před mistrovstvím prochází běžnou přípravou a dodržují obvyklý přísný režim. Samozřejmostí je pro ně pravidelný trénink ve fitness centru, vyvážené stravování, solárium i práce na kostýmu. "Kostýmy na striptýz jsou velmi nákladné a šijí se na zakázku. Bohužel se při vystoupení často poškodí, a proto je často nutná jejich oprava," dodává. Ke správné přípravě striptéra patří i zvládání stresu a umění koncentrace. "Ať se s vámi děje cokoliv, publikum nesmí nic poznat," upozorňuje. 

Více: FOTO: Gay strip kluby zblízka 

Vítězem posledního mistrovství světa se opět stal Francouz Kenzo, který tak obhájil své vítězství z loňského roku. "Kenzo zvítězil mezi jinými striptéry a před jinou porotou. Opět tak potvrdil, že patří k naprosté špičce ve svém oboru. Svou roli sehrálo i to, že je černoch. V rodné Francii by pravděpodobně nebyl považován za tak výrazného a neobvyklého," popisuje Arny.

Ke Kenzovu vítězství přispělo nejen jeho perfektní taneční vystoupení, ale i nejhlasitější potlesk publika, kterému se mu dostalo. Vlivem nadšení diváků se také svékl úplně, ačkoliv to pravidla soutěže nedovolují. "Je velmi těžké dělat show a neudělat to, co si po vás žádá dav. Kenzo zareagoval skvěle, ukázal se, ale nebyl při tom nijak vulgární," je přesvědčený Arny. Zatím není jasné, kdy se Kenzo opět objeví v České republice. Ačkoliv žije v nedalekém Mnichově, honorář za jeho vystoupení se pohybuje okolo 500 eur, tedy asi 12,5 tisíce korun, plus je třeba započítat další náklady na jeho cestu a ubytování. 

foto: Super.cz/Herminapress

kenzo1

kenzo2

kenzo3

0
Redakce

Autor

Redakce

Banda lidí, kteří se na svět dívají velmi liberálním pohledem a s otevřenou myslí. Každý z nás je jiný, snahu hájit rovnost a rovnoprávnost máme všichni společnou. 

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím