10 hetero mýtů o gay sexu

25.02. - Lajfstajl

gay-gay-sex-love-Favim.com-296860

Opravdu nejsme pedofilové, nemáme sex se zvířaty a ani všichni nepřenášíme pohlavní choroby, přesto o našem sexu má své představy úplně každý. Od konzervativních politiků, přes katolickou církev až po naše heterosexuální přátele nebo třeba bezdomovce v metru. Jenže velká část z nich věří celé řadě mýtů, které mají ke skutečnosti hodně daleko. Na ty nejčastější z nich se podíval americký gay blogger Mark Brennan Rosenberg, autor knížky Blackouts and Breakdowns.

1. Gayové mají rádi sex s dětmi a zvířaty

Snad největší a nejnesmyslnější pomluva, která o gayích panuje už celou věčnost. "Většina gayů nespí se zvířaty a ti z nás, kteří to skutečně dělají a jejich opravdu minimum, jsou zesměšňováni nejen heterosexuály, ale také gayi," tvrdí blogger. A pokud jde o sex s dětmi, je to podle něj výmysl šílených heterosexuálů. Dokonce ani studie, kterou si zadala vypracovat katolická církev po sexuálních skandálech, nezjistila žádnou souvislost mezi homosexualitou kněží a zneužívání dětí. A právě církev rozhodne nelze podezřívat z toho, že by gayům nadržovala.

Více: 15 důvodů, proč jste pořád single

2. Všichni gayové jsou děvky

"Někteří ano, ale ne všichni. Takže zapomeňte na nálepky," radí Rosenberg a my dodáváme, že je to stejný nesmysl, jako tvrdit o všech blondýnách, že jsou hloupé nebo o krásných heterosexuálních mužích, že jsou promiskuitní. 

3. Gayové chtějí z heterosexuálů udělat další gaye

polibek

I když si to myslí Michal Semín, který se přesně z těchto důvodů obává Prague Pride, skutečnost je úplně jinde. Gayové opravdu nejraději "loví ve svém rybníce" a opravdu nechtějí "krást" muže heterosexuálním ženám. Jak připomíná Rosenberg heterosexuální muži jsou skvělí, je s nimi zábava, ale ani ti nejpromiskuitnější gayové nebalí partnery svých kamarádek. "Když heterosexuál mluví s gayem, nedělá to z něj gaye ani trochu. Nanejvýš začne být bisexuálně zvědavý," dodává. 

4. Všichni gayové mají pohlavně přenosné nemoci

"I když jsme, pokud jde o sex, poněkud více zvídaví, neznamená to, že všichni máme pohlavně přenosné nemoci. Proto bůh stvořil kondomy," odpovídá jednoduše blogger. My dodáváme, že pravidla bezpečného sexu platí pro gaye a heterosexuály. Jejich dodržování je věcí zdravého rozumu, ne sexuální orientace. 

Více: Intimní piercing: Ano či ne? 

5. Všichni hledáme sex na jednu noc díky chytrým telefonům 

Samozřejmě, že díky chytrým telefonům a seznamovacích aplikacím jako je Grindr, je mnohem snazší najít fešáka pro dnešní večer a mnoho z nás to čas od času zkusí, ale opravdu to neznamená, že se takhle baví všichni vždy a všude. Vedle mužů, kteří se vrhají do sexuálních dobrodružství po hlavě, existují také gayové, kteří žijí v dlouhodobých a spokojených vztazích a nemají potřebu užívat si jinde. 

6. Všichni gayové milují striptéry a striptérky

stripter

"Lež. Pouze jsme tolerantnější a otevřenější k lidem, kteří si vydělávají na živobytí tím, že se svlékají," dodává Rosenberg. Pánský striptýz má něco do sebe, ale také může být pořádně trapný, takže dokážeme celkem spokojeně fungovat, aniž bychom museli každý týden chodit do klubů dívat se na jiné muže, jak se svlékají.

Více: FOTO: Gay strip kluby zblízka 

7. Gayové jsou pořád nadržení

Další nesmysl. Někteří mají větší potřebu sexu než jiní a další to mají přesně naopak. Je to úplně stejné jako u heterosexuálních mužů. Někdo potřebuje víc sexu a někdo zase méně, sexuální orientace v tomhle není rozhodující.

8. Gayové mají častěji víc než jednoho partnera

casual-sex-2

"Rádi bychom zachovali polygamii pro naše mormonské přátele, ale spoustu z nás pracuje v oblasti pohostinství nebo služeb, je pro nás snazší najít to, co se nám líbí, od určité osoby," vysvětluje blogger a přidává své osobní zkušenosti. Když ví, že je John opravdu dobrý v orálním sexu, obrátí se na něj, jakmile má chuť, a když by rád byl nahoře, dá přednost  Michaelovi, který je pro změnu velmi dobrý partner pro sex. "Nejsme vybíraví, pokud jde o sex, pouze víme, co chceme a od koho to získat," dodává Rosenberg. Podle nás ale toto pravidlo neplatí vždy a ne u všech gayů, záleží na tom, zda jste nebo nejste zadaní, jak si s partnerem vyhovujete i jak máte nastavená vzájemná pravidla soužití, včetně toho sexuálního.

9. Všichni jsme v posteli jako holky

Je pravdou, že pokud se sejdou dva muži v posteli, bude pravděpodobně jeden z nich dominantnější a druhý méně, ale opravdu to není tak, jako kdyby spolu byly dvě ženy. To, že někteří gayové působí poněkud zženštile může mít, ale také nemusí být souvislost s jejich sexuálním chováním. Právě naopak, mnoho z nás jsou "drsní kluci", který dělá dobře potkat partnera se stejnými sexuálními zájmy. 

Více: Pomazlete se s Justinem Bieberem. V posteli. 

10. Gayové se neobejdou bez sexuálních hraček

dildo

"Nikdy jsem v ložnici nepoužil hračky. Pokud jsou spolu dva muži, myslím, že je nepotřebují," myslí si blogger a dodává, že se podle něj bez erotických pomůcek nejspíš neobejdou lesbické páry. My k tomu dodáváme, že záleží na osobním vkusu, potřebách a fantazii a to jak u homosexuálních, tak heterosexuálních párů. 

0
Redakce

Autor

Redakce

Banda lidí, kteří se na svět dívají velmi liberálním pohledem a s otevřenou myslí. Každý z nás je jiný, snahu hájit rovnost a rovnoprávnost máme všichni společnou. 

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím