Na velikosti nezáleží! Odhalte přednosti svého penisu...

23.10. - Lajfstajl

 

penis3

Jen těžko bychom hledali muže, který se nikdy nezabýval délkou svého penisu, ať už máme na mysli studování vlastní erekce s pravítkem v ruce nebo porovnávání vrozené „výbavy“ s nejrůznějšími průzkumy a představami o jakémsi ideálu pánského přirození. Pro gaye ono věčné téma, zda na velikosti záleží, navíc nabývá dvojnásobných rozměrů, neboť podrobují zkoumání nejen úd svůj, ale také partnerův. Zapomeňte pro jednou na rčení, že optimista je pouze neinformovaný pesimista, neboť zde je pozitivní pohled na věc (čtěte na penis) zcela na místě. Nechte se přesvědčit, že každý penis má své klady a zápory…

Žijete v domnění, že menší penis je důvodem k zoufání? Ale kdeže! Pokud příroda vaše intimní partie neobdařila zrovna obřími rozměry, má to své nesporné výhody, jelikož měřítka gayů se v mnohém liší od ženských kritérií. Vzrušuje-li vás aktivní role, pravděpodobně si ji budete moc vychutnávat, aniž byste předtím musel protějšek sáhodlouze ujišťovat, že budete při análním styku opatrný a ohleduplný. Zvyšuje se tedy i šance, že vám na anální sex kývnou i muži, pro něž půjde o vůbec první pasivní zkušenost – nezkušenými zajíčky počínaje a zvědavými heterosexuály konče. Obdobně i při orálním uspokojování váš milenec patrně uvítá, když délka vašeho přirození nedosahuje rekordně velkých čísel, s nimiž jde ruku v ruce dávivý reflex. 


penis2
Foto: Lifestyle.msn.co.nz


Na druhé straně nelze upřít výhody ani mužům, na jejichž přirození příroda nešetřila centimetry do té míry, že by se směle mohli uplatnit v pornoprůmyslu. Přiznejme si, že veliký falus poutá pozornost a dráždí naši představivost, i když je ukrytý pod poklopcem. Byť vyvinutý pohlavní úd není sám o sobě zárukou žádného sexuálního umu, přináší jistotu, že jej ucítíte uvnitř opravdu intenzivně. Navíc s ním při praktikování krkolomnějších sexuálních poloh snáze dosáhnete penetrace.

Více: Malý nebo velký? Průměrný penis měří...

Ze sexuologických průzkumů nadto vyplynuly hned dvě skutečnosti, jež jsou důvodem k radosti. Zaprvé – jak ukázaly studie Kinseyho institutu již na přelomu milénia, gaye velikost penisu příliš trápit nemusí, jelikož v průměru mají o více než centimetr delší pohlavní úd než heterosexuálové. Jak letos na jaře - mimo jiné - vyplynulo ze zajímavé internetové diskuze Howarda Bragmana, odborníci se shodují, že zatímco heterosexuálové typicky se ztopořenými penisy jiných mužů (doslova) nepřijdou do styku, což mnohdy ústí v nerealistické představy o normálu, pokřivené sledováním porna, homosexuálové mají mnohem realističtější očekávání, co se délky penisu týče.

penis1
Foto: Redpepper.co.ug

Více: TOP 5 erotických hraček pro gaye

Řada gayů vám bezesporu potvrdí, že mnohem více než statisticky (pod)průměrná délka mužské chlouby jim překáží z ní pramenící komplexy, nebo naopak přehnané postelové sebevědomí partnerů, kteří si vzali do hlavy, že díky velkému přirození nemusí do sexu věnovat žádné zvláštní úsilí či kreativitu. Ať už byl váš partner zvyklý na penisy větší, menší, tenčí nebo silnější, ne nadarmo nabízejí sexshopy širokou škálu erotických pomůcek všech tvarů a velikostí, jimiž si můžete intimní život okořenit. Dojde-li na upřímnou lásku, centimetry beztak jdou zpravidla stranou, aneb „když ho miluješ, není co řešit“. Penis nevyjímaje.

penis4Foto: Tumblr.com

penis5Foto: Dontflop.com

 

 

0
Veronika Bartošová

Autor

Veronika Bartošová

Ani Panna, ani Lev; ani lesba, ani heteračka; ani vanilka, ani pistácie. Veronika se královsky baví starostmi všech, kdo se ji snaží někam zaškatulkovat, úspěšnost totiž bývá podobná jako u házení luštěnin na zeď. Nade vše miluje experimentování, sebeironii a lidi s otevřenou myslí.   

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím