TOP 5 nejvtipnějších úchylek a fetišů světa

06.11. - Lajfstajl

uch9 

Ne, že by snad bylo na místě se jakýmkoli úchylkám či fetišům smát. Naopak. Preferované sexuální praktiky druhých – jsou-li samozřejmě v mezích zákona – nemusíme mít chuť sdílet, rozhodně bychom je však měli respektovat. Ale proč se neškodně nepobavit na účet neuvěřitelné rozmanitosti, jakou lidská sexualita přináší? Ať už vás následující TOP 5 rozesměje, nebo vzruší, přejeme vám příjemnou virtuální exkurzi po pěti nejvtipnějších úchylkách a fetiších světa.


1. Chremastistofilie

uch4
Foto: Bossip.com

I takovouto bizarní vzácnost bychom našli v sexuologickém slovníku – člověk postižený chremastistofilií se vzruší, je-li okraden, oloupen, přepaden. Snadno si asi domyslíme, že preferovanou lokalitou osob, kterým příroda nadělila tuto úchylku, budou patrně temné uličky, či naopak tlačenice v městské hromadné dopravě, kde je vysoká šance vystavit sebe sama krádeži a uloupit si závdavkem trochu rozkoše.

2. Flatulofilie

uch3
Foto: Badideatshirts.com

Býváte občas nervózní, když dojde na anální sex, aby se vám nestala „nehoda“, která by prozradila váš zdravý jídelníček bohatý na luštěniny? Pro většinu z nás trapný moment, který se do chvil erotiky nehodí, pro takzvané flautofily, neboli milovníky fetiše bzdění, vrchol blaha. Pozor, neplést si tuto úchylku se spektrofilií, ta představuje sexuální náklonnost k duchům a démonům.

Více: 5 šokujících pravd o pornu


3. Superhrdinský fetiš

uch2
Foto: Forum.slowtwich.com

Ano, dáváme vám za pravdu, že lidé jsou schopni vytvořit si fetiš opravdu z čehokoli, nevyjímaje komiksů o superhrdinech. Psycholog by vám patrně osvětlil, že není nikterak neobvyklé, když se určité vzpomínky z dětství v dospělosti zvrátí v sexuální úchylku. V každém případě vám doporučujeme existenci fetišistů tohoto druhu vypustit z hlavy, až před kostýmovou párty navštívíte příslušnou půjčovnu – mohla by vás přejít chuť si kostým vypůjčit. Nebo je to naopak ta pravá chvíle vzpomenout si na superhrdinský fetiš?

4. Balónismus

uch1
Více: Smidgebox.blogspot.com

Pokud nám nevěříte, přesvědčte se sami. Zadáte-li do vyhledávače slovo „looner“, zjistíte, že opravdu existují lidé, které sexuálně rozpalují nafukovací balónky. Dokonce se tato skupina fetišistů na internetu poměrně aktivně druží, popřípadě vede zasvěcené spory o tom, jak s předmětem své touhy zacházet. Aneb prasknout, či neprasknout, to je oč tu běží. Tak či onak, vyznavači balónismu se svorně shodují přinejmenším na jednom – klíčovým zdrojem vzrušení je nezaměnitelná vůně balónku.

Více: Na velikosti nezáleží! Odhalte přednosti svého penisu...

5. Formikofilie

 uch5
Foto: Commons.wikimedia.org

Mravenčení v rozkroku zná více či méně důvěrně každý z nás, ovšem nyní se dostáváme k jeho doslovnému významu. Formikofil, to je vlastně takový zoofil, labužník. Potrpí se pouze na hrátky s vybranými zvířátky, konkrétně s malými živočichy. Typicky si na své nejcitlivější partie přikládá žáby, hlemýždě, mravence, či jinou havěť. Otázkou zůstává, zda případné intimní hrátky s vosami rovněž spadají pod tuto úchylku, nebo už bychom je spíše klasifikovali jako čirý masochismus...

 uch6
Foto: Quitor.com

uch8

Foto: Chippendales.com

 

0
Veronika Bartošová

Autor

Veronika Bartošová

Ani Panna, ani Lev; ani lesba, ani heteračka; ani vanilka, ani pistácie. Veronika se královsky baví starostmi všech, kdo se ji snaží někam zaškatulkovat, úspěšnost totiž bývá podobná jako u házení luštěnin na zeď. Nade vše miluje experimentování, sebeironii a lidi s otevřenou myslí.   

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím