Jak se lidé pokoušejí podvádět při hraní Blackjacku

“Zaznamenali jste někdy některou kartu?” Jako krupiér, který pracoval v kasinech v Londýně, to byla jedna z nejžádanějších otázek, kterou jsem často požádal – často lidé, kteří nikdy nebyli v kasinu, kteří by ani nevěděli jak hrát blackjack. Známost této formy podvádění pravděpodobně přinejmenším zčásti vyplývá z bestselleru Ben Mazricka o skupině studentů počítání karet, kteří ve Vegas vyhrál miliony. Mazrichova kniha z roku 2002, Sestavování domu: Inside Story of Six M.I.T. Studenti, kteří získali Vegas za miliony, následovali 21 filmových adaptací v roce 2008, kde hráli Kevina Spaceyho jako Svengali za studentskými Vegas výlety.

V příběhu (faktovaná jako fikce, ale možná vyzdobená) pracují studenti jako tým, někteří hrají roli “pozorovatelů”, kteří umístí minimální sázku a sledují počet, zatímco jiní hrají roli velkých hráči, kteří přicházejí a umístí velké sázky, když jim spotřitelé poslali signál, že počet je ve prospěch hráčů.

Četl jsem knihu? Byl jsem často požádán. Viděla jsem ten film a bylo to tak? Právě ne. Spousta chancerů, kteří pracují společně, by se v Londýně postavili na míli v klubu malých soukromých členů. V jednom kasinu, v němž jsem pracoval, hlavní hrací plocha nabízely jen dvě ruletové stoly a dva kartové stoly – z nichž jen jeden byl blackjack. Členství bylo uděleno takovým vybraným párům, že zaměstnanci často převyšovali počet hráčů o deset až deset, takže nebyla žádná šance, že by se vklouzla podvodná skupina podvodníků a dostala podvod.

Hráči někdy vyzkoušeli počítání karet, ale faktem je, že je to docela složité, aby se to podařilo. Takže i když jsme byli vyškoleni k tomu, abychom zaznamenali počítání karet, nebylo to považováno za problém, pokud hráči ztrácejí. Za více než deset let jsem věděl jen dva hráči, kteří by měli být pro ně vyloučeni, a to bylo proto, že neustále vyhrávali – samotná karta, která počítala, nebyla opravdu záležitostí.

Ve skutečnosti nejběžnější forma podvádění na blackjack může být jednoduše shrnuta jako “lhaní”. Zde jsou pět nejlepších způsobů, jak jsem viděl, že hráči leží v pokusu vydělat více peněz na blackjack:

# 1: PŘEDPOVĚDNOST JSOU NEPOUŽILI KARTU

Ve své nejzákladnější formě to znamená, že hráč požádá o kartu, a pak tvrdí, že ji nechtějí, pokud karta zmařila ruku. Hráči si to zkusí i v případě, že si jasně poklepali na svou krabičku o kartu, nebo se ústně zeptali na jednu – nebo kombinaci obou. Poté očekávají, že prodejce vzal zpět kartu, o které se nyní rozhodlo, že nechtějí. Jakkoli to může připadat odporné, neměl by být žádný překvapení, pokud jste si přečetli mé vzpomínky na to, jak hráči v Mayfair podvádějí ruletu.

Varianta toho čeká na to, co dostane obchodník s blackjackem, a pak rozhodne, že nechtějí kartu, kterou požádali. V jednom případě chlap, který vždy podváděl, dostal tři, když požádal o kartu. Pak jsem nakreslil deset, na deset jsem už měl – to dělalo dvacet, které mu porazily obě ruce. Vzal jsem si ztracené sázky, odložil karty a teprve tehdy, když měl čas, aby to uvažoval, tvrdil, že nechtěl kartu. Jeho zdůvodnění bylo, že kdybych vzal ty tři, pak jsem nakreslil deset, dostal by se do poprsí s 23 a on bude zaplacen za obě krabice. A tak, jak se to často děje v Mayfairu, utekl s ním.

# 2: PŘEDSTAVENÍ VYŽADUJE KARTU

To je moje přítelkyně Jackova nenávist. Říká: “Nejhorší je, když mají něco jako 17 a samozřejmě nechtějí kartu. Ale řekněte, že dealera má deset, pak vytahují eso – takže obchodník má blackjack – náhle hráč tvrdí, že chtějí kartu na 17! ”

# 3: PŘEDSTAVUJEME, ŽE JSOU DOUBLE

Takže v tomto případě hráč požádá o kartu, pak když se ukáže, že je dobrý, budou tvrdit, že chtějí zdvojnásobit svou počáteční sázku. Samozřejmě, že nepožádali, aby se zdvojnásobily, nebo peníze vydělaly na zdvojnásobení, nebo na nějaké indikace, že se chtějí zdvojnásobit – protože samozřejmě je to jen něco, o čem se rozhodnou až poté, co si uvidí kartu!

hry

# 4: PŘEJÍMÁNÍ MINIMÁLNÍM TABULKA PŘED ALEBO POD TABULKA

Hráči někdy záměrně vsadili nad nebo pod stůl minimálně, v naději, že prodejce si nevšimne a že budou schopni to proměnit ve svůj prospěch. Pokud vsadíte pod minimální stůl a sázka ztrácí, prohlásí, že je to “žádná sázka” a požádejte o vrácení peněz na základě toho, že jste to neměli dovolit. Pokud vyhrává, budou chtít být placeni, jako by vsadili vyšší částku, která splňuje minimální stůl. Naopak, pokud hráč vsadí nad maximum a ztratí, budou chtít rozdíl zpět!

# 5: PŘIPOJENÍ V “CHRÁNĚNÍ” CHIPU

Pokud hráč změní svou sázku, je nejlepší nejlépe si ověřit, že to chtějí udělat, protože i když splňuje minimální stůl a nepřesáhne maximum, přehrávač se bude snažit přeměnit to na výhodu, pokud nebudete komentář k tomu. Takže pokud vsadili 300 dolarů za box na blackjack, např. Tři žetony o hodnotě 100 liber, pak vsadili 225 liber, např. Dva žetony na 100 liber a jeden čip na 25 liber (zvláště pokud je čip 25 liber v dolní části), je třeba zkontrolovat, že to, co chtějí vsadit, předtím, než zašlete ruku. Protože pokud vyhráváte, budou tvrdit, že mají v úmyslu vsadit 300 liber a oni by zklamali čip 25 liber – budou pak očekávat, že budou zaplatili, jako kdyby vsadili 300 liber.

A samozřejmě, pokud hráč vsadí více než jejich obvyklá sázka, je tu také úhel! Řekněme, že hráli 75 liber za box, např. Tři žetony v hodnotě 25 liber každý, poté snížily o 150 liber, např. Dva žetony o hodnotě 25 liber a jeden čip ve výši 100 liber (zejména čip 100 liber je na spodku) – pokud ztratí tenhle box, pak spíše než ztratí 150 liber, budou chtít 75 liber zpátky, argumentujíc, že ​​nikdy nezasazují 150 liber a dá se omylem 100 liber . Jsou-li skutečně podrážděni, mohou dokonce tvrdit, že chtějí celou sázku zpátky, protože se tak moc nezasazují a “měli byste se zkontrolovat!”

One thought on “Jak se lidé pokoušejí podvádět při hraní Blackjacku”

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *